Karanténa

Zajímá vás, jak to bude s karanténou?

Vzhledem k tomu, že závody bude přenášet Česká televize a že nechceme nikoho ošidit o nejatraktivnější finále sezony, dohodli jsme se společně s ČSOS na tomto postupu (aktualizováno 14. 9.):

Klasická uzavřená karanténa, v níž se dvě hodiny přešlapuje a čeká na start, prostě nebude. Nejsme dostihoví koně. Mistrovské kategorie musí být na shromaždišti (centrum, FC Vracov) nejpozději v čase zahájení přímého přenosu v TV, tedy ve 12:30. Promyslete si proto svou cestu tak, abyste na závody dorazili včas. Nemistrovské kategorie – žáci a veteráni – sice můžou přijet později, ale kdo si nechá závod mistrovských kategorií ujít, určitě prohloupí. Navíc to budou mít ti, kteří přijedou po 11:15, těžší, protože cesta z parkování bude delší (ta původní povede Vracovem přes závodní prostor, viďte plánek).

Nejlepší samozřejmě bude přijet už v pátek – míst, kde lze složit hlavu, je dost pro všechny.

Sledování hlavního závodu mužů a žen si můžete zpříjemnit vínem, burčákem a dalšími dobrotami, které si budete moci v centru koupit. Hluchá místa závodu vyplní cimbálová muzika, slepá místa potom vracovské krojované cérky.

Po dlouhém a komplikovaném vyjednávání jsme zajistili i dobré počasí. Pokud by druhá strana dohodu porušila a začalo pršet, schová nás zastřešená tribuna a stany.

Od všech závodníků samozřejmě očekáváme chování v duchu fair play a předávání jen těch informací, které vám oficiálně poskytneme.

Děkujeme.

Tomáš Podmolík
ředitel závodu