Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D105      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             108.25         
         TBM7654 Štěpánková Kateřina       35.29 ( 1)               
         TBM7374 Ptáčková Veronika         37.27 ( 1)     72.56 ( 1)
         TBM7952 Kozáková Zdenka           35.29 ( 2)    108.25 ( 1)

 2. VSP 1  USK Praha                                     120.24   +11.59
         VSP7450 Svobodová Jitka           38.21 ( 2)               
         VSP7551 Kučerová Marie            47.09 ( 9)     85.30 ( 4)
         VSP7850 Baldrianová Barbora       34.54 ( 1)    120.24 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            126.52   +18.27
         ZBM7951 Gebauerová Jana           40.25 ( 4)               
         ZBM7454 Bukovacová Alena          45.03 ( 4)     85.28 ( 3)
         ZBM7664 Humlíčková Kateřina       41.24 ( 5)    126.52 ( 3)

 4. VPM 2  KOS Slavia VŠ Plzeň                           127.46   +19.21
         VPM7551 Hasmanová Lenka           40.26 ( 5)               
         VPM7250 Sobotová Jana             45.26 ( 5)     85.52 ( 5)
         VPM7995 Vodrážková Kateřina       41.54 ( 6)    127.46 ( 4)

 5. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             127.47   +19.22
         TBM7475 Milánová Jindřiška        40.27 ( 6)               
         TBM7659 Čechová Marcela           44.48 ( 3)     85.15 ( 2)
         TBM7355 Ševčíková Pavla           42.32 ( 7)    127.47 ( 5)

 6. KAM 1  SK Kamenice                                   132.41   +24.16
         KAM7054 Škáchová Petra            44.40 (11)               
         KAM7350 Škvorová Zuzana           47.30 (10)     92.10 (11)
         KAM6951 Valášková Šárka           40.31 ( 4)    132.41 ( 6)

 7. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          133.33   +25.08
         PHK7456 Samková Renáta            40.09 ( 3)               
         PHK7752 Rychterová Kateřina       47.03 ( 8)     87.12 ( 8)
         PHK7852 Kunartová Lenka           46.21 ( 8)    133.33 ( 7)

 8. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              137.52   +29.27
         VBM6555 Jemelíková Lada           50.37 (16)               
         VBM7079 Hiršová Marcela           47.35 (11)     98.12 (13)
         VBM7751 Fučíková Hana             39.40 ( 3)    137.52 ( 8)

 9. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              139.19   +30.54
         SRK6752 Kosová Michaela           41.23 ( 8)               
         SRK7651 Šklíbová Jana             48.16 (12)     89.39 ( 9)
         SRK7373 Filipová Ivana            49.40 (10)    139.19 ( 9)

10. TBM 3  KOS TJ Tesla Brno                             139.28   +31.03
         TBM7275 Kubáňová Jana             41.31 ( 9)               
         TBM7371 Schwabová Kateřina        45.38 ( 6)     87.09 ( 7)
         TBM7377 Ehlová Pavla              52.19 (12)    139.28 (10)

11. MFP 1  VŠSK MFF UK Praha                             140.06   +31.41
         MFP7651 Šimšová Jana              40.33 ( 7)               
         MFP6850 Forstová Lenka            49.38 (14)     90.11 (10)
         MFP7050 Sieglová Dagmar           49.55 (11)    140.06 (11)

12. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           144.50   +36.25
         VPM7852 Šauli Iva                 49.42 (15)               
         VPM7350 Kovářová Jitka            46.39 ( 7)     96.21 (12)
         VPM6951 Staňková Marcela          48.29 ( 9)    144.50 (12)

13. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      154.55   +46.30
         SHK8051 Toužilová Martina         43.03 (10)               
         SHK7851 Suchá Eva                 44.05 ( 2)     87.08 ( 6)
         SHK7251 Langrová Monika           67.47 (16)    154.55 (13)

14. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            171.55   +63.30
         BOR7050 Svobodová Kateřina        56.31 (19)               
         BOR7650 Tučková Monika            49.36 (13)    106.07 (14)
         BOR7563 Jeřábková Tereza          65.48 (15)    171.55 (14)

15. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            177.52   +69.27
         KSU7272 Krčová Martina            48.25 (14)               
         KSU7499 Reichlová Jiřina          70.21 (20)    118.46 (19)
         KSU7793 Smolíková Kateřina        59.06 (13)    177.52 (15)

16. AOP 1  Orientační Běh Opava                          180.31   +72.06
         AOP7951 Gallo Martina             54.36 (18)               
         AOP7853 Holasová Šarka            61.07 (17)    115.43 (16)
         AOP7852 Kovalčíková Eva           64.48 (14)    180.31 (16)

17. VSP 2  USK Praha                                     196.26   +88.01
         VSP8050 Uhrová Zuzana             53.59 (17)               
         VSP7150 Beranová Iva              64.22 (19)    118.21 (18)
         VSP7463 Titzová Pavlína           78.05 (18)    196.26 (17)

18. ADA 1  OOB TJ Spartak Adamov                         198.45   +90.20
         ADA7651 Procházková Lucie         68.34 (21)               
         ADA7451 Richterová Nataša         57.29 (16)    126.03 (20)
         ADA7454 Strýčková Monika          72.42 (17)    198.45 (18)

    DOR 1  OK Dobříš                                       DISK         
         DOR7652 Arnoštová Kateřina        45.26 (12)               
         DOR7150 Nová Jana                 62.03 (18)    107.29 (15)
         DOR7350 Mirčeva Lenka              DISK                    

    KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk               abs         
         KSU7373 Smrčková Věra             68.12 (20)               
         STE7251 Janků Renata              49.50 (15)    118.02 (17)
         KSU                                 abs                    

    KAM 2  SK Kamenice                                      abs         
         ROZ6150 Voltrová Svatava          46.40 (13)               
         KAM                                 abs                    
         KAM                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PGP 1  SK Praga                                      105.03         
         PGP7454 Vildmonová Pavla          33.49 ( 2)               
         PGP6652 Tichovská Hana            35.02 ( 2)     68.51 ( 1)
         PGP6651 Kožinová Jana             36.12 ( 2)    105.03 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          106.05   + 1.02
         PHK7051 Chaloupská Pavlína        34.04 ( 3)               
         PHK6852 Kopecká Marcela           34.52 ( 1)     68.56 ( 2)
         PHK6651 Novotná Petra             37.09 ( 5)    106.05 ( 2)

 3. VAM 1  OOB Vamberk                                   107.12   + 2.09
         VAM7250 Vandasová Markéta         33.47 ( 1)               
         VAM6451 Klapalová Jana            36.52 ( 5)     70.39 ( 3)
         VAM6251 Smutná Jana               36.33 ( 3)    107.12 ( 3)

 4. UOL 1  SK UP Olomouc                                 108.28   + 3.25
         UOL6451 Poklopová Ivana           35.07 ( 4)               
         UOL7651 Janošíková Lenka          39.05 ( 9)     74.12 ( 5)
         UOL7051 Horčičková Eva            34.16 ( 1)    108.28 ( 4)

 5. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      113.08   + 8.05
         LCE6359 Vavrysová Iva             37.46 (11)               
         LCE6461 Ferdusová Eva             36.43 ( 4)     74.29 ( 6)
         LCE6569 Hubáčková Dagmar          38.39 ( 8)    113.08 ( 5)

 6. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             117.59   +12.56
         ZPV6553 Jirková Renata            36.17 ( 8)               
         ZPV7076 Křečková Petra            44.18 (18)     80.35 (15)
         ZPV6777 Holinková Hana            37.24 ( 6)    117.59 ( 6)

 7. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       118.44   +13.41
         LPU6553 Čermáková Renata          42.22 (19)               
         LPU6052 Knapová Iva               38.05 ( 7)     80.27 (14)
         LPU7658 Švíglerová Pavla          38.17 ( 7)    118.44 ( 7)

 8. SSU 1  SK Severka Šumperk                            120.00   +14.57
         SSU6091 Králová Zdenka            38.25 (14)               
         SSU7951 Matoušková Jana           39.35 (10)     78.00 ( 9)
         SSU6951 Kašparová Ivana           42.00 (11)    120.00 ( 8)

 9. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         120.03   +15.00
         JPV6363 Vavrečková Ivana          40.42 (17)               
         JPV6677 Uchytilová Jana           42.22 (13)     83.04 (16)
         JPV7650 Chmelářová Radka          36.59 ( 4)    120.03 ( 9)

10. AOP 1  Orientační Běh Opava                          120.05   +15.02
         AOP7052 Sedlářová Pavla           35.46 ( 7)               
         AOP7351 Valíková Petra            43.48 (16)     79.34 (12)
         AOP6753 Barcíková Renáta          40.31 ( 9)    120.05 (10)

11. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      120.18   +15.15
         SHK7350 Kroniková Jana            37.27 (10)               
         SHK7051 Myslivcová Lenka          38.56 ( 8)     76.23 ( 8)
         SHK6561 Teplá Hana                43.55 (14)    120.18 (11)

12. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             121.13   +16.10
         EKP6550 Janečková Dagmar          38.08 (13)               
         EKP7053 Zurynková Jana            37.49 ( 6)     75.57 ( 7)
         EKP6252 Pecková Ivana             45.16 (16)    121.13 (12)

13. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         121.45   +16.42
         SJH7651 Komárková Lenka           35.43 ( 6)               
         SJH6451 Tichá Jana                43.00 (15)     78.43 (11)
         SJH7051 Benešová Iva              43.02 (13)    121.45 (13)

14. VSP 1  USK Praha                                     124.14   +19.11
         VSP5450 Horová Magda              38.35 (15)               
         VSP7453 Zakouřilová Helena        41.13 (11)     79.48 (13)
         VSP6650 Němečková Jarmila         44.26 (15)    124.14 (14)

15. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           127.45   +22.42
         STE7159 Maťátková Marcela         42.52 (22)               
         STE6751 Neumannová Kamila         41.59 (12)     84.51 (17)
         STE7054 Skyvová Kristýna          42.54 (12)    127.45 (15)

16. SJI 1  OK Jihlava                                    130.09   +25.06
         SJI6051 Hrstková Dana             35.39 ( 5)               
         SJI7951 Srbová Alena              42.22 (13)     78.01 (10)
         SJI6551 Šaterová Monika           52.08 (23)    130.09 (16)

17. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  135.43   +30.40
         TRI6850 Argalášová Gabriela       38.03 (12)               
         TRI6957 Tesařová Bohumila         35.31 ( 3)     73.34 ( 4)
         TRI6350 Bialožytová Pavla         62.09 (27)    135.43 (17)

18. PGP 2  SK Praga                                      138.31   +33.28
         PGP7355 Janovská Petra            40.38 (16)               
         PGP5850 Zelená Markéta            48.09 (21)     88.47 (18)
         PGP6450 Smolková Alena            49.44 (20)    138.31 (18)

19. KON 1  KOB Konice                                    139.52   +34.49
         KON6285 Dittrichová Lenka         44.40 (23)               
         KON5887 Smičková Eva              53.49 (26)     98.29 (24)
         KON7852 Otrubová Johana           41.23 (10)    139.52 (19)

20. TTR 1  OOB Třebíč                                    141.18   +36.15
         TTR7251 Nešporová Marie           42.48 (21)               
         TTR6152 Klusáčková Jitka          51.00 (23)     93.48 (21)
         TTR6153 Fialová Dana              47.30 (18)    141.18 (20)

21. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            144.17   +39.14
         ZBM7353 Firešová Andrea           46.39 (26)               
         ZBM5582 Kabáthová Jitka           46.20 (20)     92.59 (20)
         ZBM6251 Hrušková Lenka            51.18 (21)    144.17 (21)

22. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              146.15   +41.12
         TJN6850 Rydlová Magda             41.47 (18)               
         TJN6952 Picková Helena            58.49 (28)    100.36 (26)
         TJN7050 Posseltová Romana         45.39 (17)    146.15 (22)

23. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       147.31   +42.28
         VRL7151 Waňková Dita              46.52 (27)               
         VRL5451 Nýdrlová Eva              51.29 (25)     98.21 (23)
         VRL7052 Hančová Alice             49.10 (19)    147.31 (23)

24. VRL 2  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       149.18   +44.15
         VRL7652 Wohanková Gabriela        36.19 ( 9)               
         VRL6251 Vlachová Hana             61.09 (29)     97.28 (22)
         VRL7153 Pilná Libuše              51.50 (22)    149.18 (24)

25. AOP 2  Orientační Běh Opava                          154.17   +49.14
         AOP7252 Pachmannová Hana          42.46 (20)               
         AOP6351 Švejdíková Yvona          46.12 (19)     88.58 (19)
         AOP7452 Krasnokutská Magda        65.19 (29)    154.17 (25)

26. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             154.32   +49.29
         TBM6653 Lukášová Lenka            54.28 (30)               
         TBM6969 Grycová Jana              44.03 (17)     98.31 (25)
         TBM7071 Miková Iva                56.01 (24)    154.32 (26)

27. ASU 1  Magnus Orienteering                           163.00   +57.57
         ASU6099 Strachotová Eva           54.02 (29)               
         ASU5651 Vávrová Beáta             51.24 (24)    105.26 (29)
         ASU6999 Šmelíková Hana            57.34 (25)    163.00 (27)

28. SCP 1  OK Sparta Praha                               164.06   +59.03
         SCP6451 Veljačiková Markéta       45.59 (24)               
         SCP5450 Zavadilová Naďa           58.10 (27)    104.09 (28)
         SCP6950 Tloušťová Eva             59.57 (26)    164.06 (28)

29. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              175.07   +70.04
         TJN6354 Kočibová Ivana            46.17 (25)               
         TJN7150 Hornychová Helena         65.22 (30)    111.39 (30)
         TJN7651 Dejnožková Blanka         63.28 (28)    175.07 (29)

    MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                            DISK         
         MLA6552 Miturová Radka            55.06 (31)               
         MLA5451 Opavová Stanislava        48.49 (22)    103.55 (27)
         MLA7451 Černá Monika               DISK                    

    ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                               DISK         
         ZLH7551 Moskvová Jitka            48.11 (28)               
         ZLH7050 Novotná Jitka             85.47 (31)    133.58 (31)
         ZLH4850 Novotná Ludmila            DISK                    

MS  CHT 1  OOB SK Chrast                                 135.46   +30.43
         CHT6460 Kučerová Vladimíra        54.09                    
         CHT6654 Wurzelová Dana            41.31          95.40     
         OSN7557 Nechanická Daniela        40.06         135.46     

MS  TUR 1  OOB TJ Turnov                                 127.52   +22.49
         TUR7850 Mrázková Jana             42.55                    
         TUR6850 Linková Iva               45.07          88.02     
         TUR7959 Sedláčková Martina        39.50         127.52     

MS  HCE 1  TJ Sokol Hostivice                            157.56   +52.53
         HCE6450 Kettnerová Lenka          43.04                    
         HCE6451 Mudrová Martina           59.56         103.00     
         TAP7152 Melišíková Radka          54.56         157.56     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. JEO 1  Ještědská oblast                               83.11         
         TJN0151 Rydlová Adéla             27.46 (12)               
         TJN0152 Mašínová Anna             29.17 ( 5)     57.03 ( 4)
         STB0199 Dolejší Kateřina          26.08 ( 3)     83.11 ( 1)

 2. JEO 2  Ještědská oblast                               83.21   + 0.10
         TJN0251 Rydlová Magdaléna         27.43 (11)               
         TJN0153 Šklíbová Míša             28.21 ( 2)     56.04 ( 2)
         BOR0151 Jeřábková Nina            27.17 ( 7)     83.21 ( 2)

 3. VAL 1  Valašská oblast                                83.22   + 0.11
         SKM0251 Dittrichová Michaela      27.22 ( 9)               
         TZL0253 Tichá Marie               28.55 ( 4)     56.17 ( 3)
         VIC0162 Golová Tereza             27.05 ( 4)     83.22 ( 3)

 4. STC 1  Středočeská oblast                             83.38   + 0.27
         LME0250 Bejvlová Karolína         27.06 ( 8)               
         KAM0151 Škáchová Magdalena        31.45 ( 7)     58.51 (10)
         KAM0250 Semíková Lucie            24.47 ( 2)     83.38 ( 4)

 5. ZCO 1  Západočeská oblast                             84.54   + 1.43
         NEJ0150 Nádeníčková Pavla         30.09 (13)               
         KRL0152 Šlechtová Tereza          30.04 ( 6)     60.13 (12)
         NEJ0151 Tokárová Regina           24.41 ( 1)     84.54 ( 5)

 6. HAN 1  Hanácká oblast                                 85.18   + 2.07
         STE0252 Marková Ema               25.20 ( 6)               
         STE0250 Smolková Sabina           32.48 (10)     58.08 ( 7)
         STE0152 Skoupá Vendula            27.10 ( 6)     85.18 ( 6)

 7. VYS 1  Oblast Vysočina                                85.57   + 2.46
         SJH0252 Blažková Kateřina         25.32 ( 7)               
         PZR0152 Polanská Nelly            32.34 ( 9)     58.06 ( 6)
         SJH0251 Kinštová Tereza           27.51 ( 8)     85.57 ( 7)

 8. ZCO 2  Západočeská oblast                             86.01   + 2.50
         MLA0251 Černá Kateřina            25.10 ( 1)               
         VPM0153 Staňková Markéta          33.45 (13)     58.55 (11)
         BSO0250 Vítová Lucie              27.06 ( 5)     86.01 ( 8)

 9. STC 2  Středočeská oblast                             91.09   + 7.58
         KAM0252 Chaloupková Hana          25.18 ( 5)               
         DOR0250 Kastnerová Jessica        32.51 (12)     58.09 ( 8)
         DCE0150 Rusá Vendula              33.00 (11)     91.09 ( 9)

10. MSK 1  Moravskoslezský kraj                           91.41   + 8.30
         TRI0251 Mrózek Teresa             25.16 ( 4)               
         TRI0150 Warcopová Kateřina        36.01 (16)     61.17 (14)
         BFM0151 Svobodová Barbora         30.24 ( 9)     91.41 (10)

11. VAL 2  Valašská oblast                                92.57   + 9.46
         LCE0252 Bednaříková Sára          30.15 (14)               
         TZL0255 Kočová Halina             28.32 ( 3)     58.47 ( 9)
         TZL0252 Tichá Julie               34.10 (12)     92.57 (11)

12. POB 1  Pražská oblast                                 94.42   +11.31
         VSP0250 Titzová Adéla             30.23 (15)               
         DKP0250 Sanna Karin               33.48 (14)     64.11 (15)
         DKP0151 Kalousková Marie          30.31 (10)     94.42 (12)

13. POB 2  Pražská oblast                                 94.45   +11.34
         VSP0150 Horáková Barbora          27.42 (10)               
         MFP0150 Šimšová Barbora           32.49 (11)     60.31 (13)
         DKP0251 Řadová Lucie              34.14 (13)     94.45 (13)

14. JEO 4  Ještědská oblast                               94.51   +11.40
         TJN0256 Nedomlelová Lucie         25.15 ( 3)               
         TJN0253 Budská Anna               32.29 ( 8)     57.44 ( 5)
         TJN0254 Hornychová Karolína       37.07 (14)     94.51 (14)

15. JMO 1  Jihomoravská oblast                            97.14   +14.03
         JMO0198 Hlaváčová Anežka          25.12 ( 2)               
         JMO0151 Korpasová Lucie           28.16 ( 1)     53.28 ( 1)
         JMO0199 Radová Kateřina           43.46 (18)     97.14 (15)

16. JEO 3  Ještědská oblast                              106.48   +23.37
         TUR0252 Pekařová Jana             35.42 (17)               
         VLI0251 Podrábská Marie           33.58 (15)     69.40 (16)
         TUR0251 Linková Lucie             37.08 (15)    106.48 (16)

17. POB 3  Pražská oblast                                119.02   +35.51
         EKP0256 Fantová Kateřina          35.49 (18)               
         VSP0254 Beranová Eva              39.46 (17)     75.35 (17)
         EKP0153 Blahová Pavla             43.27 (17)    119.02 (17)

18. HAN 2  Hanácká oblast                                125.37   +42.26
         ASU0299 Greschnerová Tereza       34.51 (16)               
         UOL0253 Raclavská Vlaďka          44.42 (18)     79.33 (18)
         SSU0158 Zatloukalová Hana         46.04 (19)    125.37 (18)

19. STC 3  Středočeská oblast                            135.17   +52.06
         DKL0151 Geislerová Aneta          43.47 (19)               
         DOR0350 Jirasová Anežka           48.19 (19)     92.06 (19)
         RIC0451 Pračková Ema              43.11 (16)    135.17 (19)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   100.58         
         PZR5654 Rosecká Alena             27.48 ( 1)               
         PZR7070 Poláčková Bohuslava       33.52 ( 1)     61.40 ( 1)
         PZR5051 Křížová Zdenka            39.18 ( 5)    100.58 ( 1)

2. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             103.36   + 2.38
         EKP5650 Fantová Libuše            30.15 ( 2)               
         EKP5750 Šedivá Miroslava          44.02 ( 6)     74.17 ( 6)
         EKP6150 Bochenková Jana           29.19 ( 1)    103.36 ( 2)

3. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      104.12   + 3.14
         LCE5551 Stackeová Anna            31.24 ( 4)               
         LCE6351 Slezáková Jitka           38.25 ( 3)     69.49 ( 2)
         LCE5852 Vlažná Mirka              34.23 ( 3)    104.12 ( 3)

4. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              106.34   + 5.36
         TJN6051 Zuzánková Růžena          33.24 ( 5)               
         TJN6150 Jermanová Eva             38.52 ( 4)     72.16 ( 5)
         TJN5752 Kuncová Jiřina            34.18 ( 2)    106.34 ( 4)

5. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            107.38   + 6.40
         BOR6150 Šípová Soňa               30.18 ( 3)               
         BOR5150 Úlehlová Ivana            41.23 ( 5)     71.41 ( 3)
         BOR6550 Pávková Jana              35.57 ( 4)    107.38 ( 5)

6. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              111.51   +10.53
         VBM5655 Potěšilová Vladimíra      34.58 ( 6)               
         VBM5754 Dokoupilová Zuzana        36.53 ( 2)     71.51 ( 4)
         VBM6155 Bravená Alexandra         40.00 ( 6)    111.51 ( 6)

   UOL 1  SK UP Olomouc                                   DISK         
         UOL5852 Špacírová Danuše           DISK                    
         UOL5858 Janošíková Jaroslava     272.16 ( 7)               
         UOL6452 Štrajtová Zuzana          42.03 ( 7)               

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       110.00         
         LPU9958 Kopecká Anna              40.50 (21)               
         LPU0057 Peterová Jana             34.00 ( 1)     74.50 ( 4)
         HOR0050 Rückerová Šárka           35.10 ( 2)    110.00 ( 1)

 2. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            111.07   + 1.07
         BOR9751 Kameníková Andrea         36.14 ( 4)               
         LTP9750 Kovářová Lenka            38.57 ( 7)     75.11 ( 6)
         BOR9853 Staňová Karolína          35.56 ( 3)    111.07 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          111.51   + 1.51
         PHK9951 Chaloupská Barbora        37.05 ( 6)               
         PHK9966 Cych Agnieszka            37.56 ( 5)     75.01 ( 5)
         PHK9751 Novotná Klára             36.50 ( 6)    111.51 ( 3)

 4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      111.56   + 1.56
         SHK9952 Malinová Apolena          37.09 ( 7)               
         SHK0051 Thýnová Nikola            34.28 ( 2)     71.37 ( 1)
         SHK9755 Červená Adéla             40.19 (11)    111.56 ( 4)

 5. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 112.33   + 2.33
         TUR9999 Sokolářová Šárka          38.27 (16)               
         TUR9751 Linková Alena             35.51 ( 3)     74.18 ( 3)
         TUR9753 Roškotová Lucie           38.15 ( 7)    112.33 ( 5)

 6. PGP 1  SK Praga                                      112.49   + 2.49
         PGP9756 Veljačiková Hana          38.26 (15)               
         PGP9850 Janovská Kateřina         38.20 ( 6)     76.46 ( 8)
         DKP9751 Nováková Tereza           36.03 ( 4)    112.49 ( 6)

 7. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       115.00   + 5.00
         LPU9750 Jansová Doubravka         36.06 ( 3)               
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       39.07 ( 8)     75.13 ( 7)
         VRL9951 Waňková Martina           39.47 ( 9)    115.00 ( 7)

 8. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         115.52   + 5.52
         JPV9898 Pilcová Sabina            39.05 (18)               
         JPV9899 Soldánová Tereza          43.10 (18)     82.15 (17)
         UOL9950 Janošíkova Tereza         33.37 ( 1)    115.52 ( 8)

 9. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            116.01   + 6.01
         BOR9954 Janoušková Lucie          37.26 ( 9)               
         CHA0050 Pavlíková Markéta         41.54 (16)     79.20 (12)
         BOR9854 Nováková Lucie            36.41 ( 5)    116.01 ( 9)

10. TZL 1  SKOB Zlín                                     117.37   + 7.37
         TZL9753 Kavánková Iva             38.10 (11)               
         TZL0051 Nešporová Alžběta         39.38 (10)     77.48 ( 9)
         TZL9754 Chovancová Zuzana         39.49 (10)    117.37 (10)

11. ASU 1  Magnus Orienteering                           119.44   + 9.44
         ASU0097 Plhalová Šárka            37.15 ( 8)               
         ASU0099 Hrabošová Magdalena       41.32 (15)     78.47 (11)
         ASU9797 Horvátová Hana            40.57 (12)    119.44 (11)

12. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             121.25   +11.25
         LBM9898 Korpasová Tereza          40.18 (20)               
         TBM0058 Grycová Kateřina          41.58 (17)     82.16 (18)
         TBM9859 Grycová Veronika          39.09 ( 8)    121.25 (12)

13. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            122.21   +12.21
         ZBM9757 Odehnalová Tereza         35.30 ( 1)               
         ZBM9956 Odehnalová Klára          43.53 (20)     79.23 (13)
         ZBM9951 Firešová Markéta          42.58 (16)    122.21 (13)

14. KAM 2  SK Kamenice                                   124.52   +14.52
         KAM9851 Hájková Eliška            37.01 ( 5)               
         KAM9850 Zimmerová Kateřina        45.32 (23)     82.33 (19)
         KAM9950 Albrechtová Iveta         42.19 (15)    124.52 (14)

15. KAM 1  SK Kamenice                                   125.52   +15.52
         KAM0051 Aschermannová Karolína    38.19 (12)               
         TAP0051 Dědková Teodora           43.28 (19)     81.47 (14)
         KAM0050 Kováříková Marie          44.05 (18)    125.52 (15)

16. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     126.57   +16.57
         OSN0050 Nechanická Klára          38.22 (14)               
         SJH0052 Hojná Eliška              40.24 (12)     78.46 (10)
         OSN0099 Zrníková Adéla            48.11 (22)    126.57 (16)

17. RIC 1  OB Říčany                                     129.01   +19.01
         RIC0051 Šrámková Hana             43.20 (27)               
         RIC0151 Vyhnálková Marie          44.11 (21)     87.31 (23)
         RIC9850 Vyhnálková Barbora        41.30 (13)    129.01 (17)

18. AOP 1  Orientační Běh Opava                          131.58   +21.58
         AOP9850 Fukalová Hana             37.44 (10)               
         AOP9951 Čechová Klára             46.52 (24)     84.36 (22)
         AOP0050 Hájková Lenka             47.22 (20)    131.58 (18)

19. SJI 1  OK Jihlava                                    132.08   +22.08
         SJI9854 Vacková Anna              43.16 (26)               
         SJI0051 Foltýnová Eva             40.33 (14)     83.49 (21)
         SJI9851 Petráčková Kristýna       48.19 (23)    132.08 (19)

20. PGP 2  SK Praga                                      133.21   +23.21
         PGP9751 Slavíková Silvie          38.34 (17)               
         PGP9950 Hrabánková Zuzana         44.16 (22)     82.50 (20)
         PGP9952 Kolářová Johana           50.31 (24)    133.21 (20)

21. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         133.43   +23.43
         SJH9752 Peňázová Veronika         42.49 (24)               
         SJH9852 Hojná Dominika            39.08 ( 9)     81.57 (15)
         SJH9751 Parkanová Veronika        51.46 (25)    133.43 (21)

22. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      134.13   +24.13
         LCE9751 Vavrysová Barbara         36.05 ( 2)               
         LCE9952 Šmelíková Tereza          35.56 ( 4)     72.01 ( 2)
         LCE9852 Hanousková Renata         62.12 (28)    134.13 (22)

23. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 135.04   +25.04
         CHC9951 Semrádová Jana            38.21 (13)               
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        50.57 (26)     89.18 (25)
         CHC0051 Chaloupková Kateřina      45.46 (19)    135.04 (23)

24. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           138.24   +28.24
         VPM9752 Obytová Kateřina          43.07 (25)               
         VPM9751 Hlinovská Johana          47.19 (25)     90.26 (26)
         VPM9853 Kroupová Eliška           47.58 (21)    138.24 (24)

25. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          138.34   +28.34
         PHK9753 Kavalírová Julie          41.47 (22)               
         PHK0051 Hápová Petra              40.19 (11)     82.06 (16)
         PHK0052 Hlaváčková Petra          56.28 (26)    138.34 (25)

26. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            141.41   +31.41
         KSU9799 Smrčková Dominika         39.47 (19)               
         KSU9888 Habigerová Jana           58.14 (29)     98.01 (28)
         KSU9853 Švancárová Veronika       43.40 (17)    141.41 (26)

27. ROZ 1  OK Roztoky                                    141.43   +31.43
         ROZ9752 Voltrová Hana             43.48 (28)               
         ROZ0050 Sedláčková Linda          56.04 (28)     99.52 (29)
         ROZ9951 Voltrová Alena            41.51 (14)    141.43 (27)

28. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             159.07   +49.07
         SSU9950 Zatloukalová Romana       42.21 (23)               
         ZLH9851 Novotná Klára             54.46 (27)     97.07 (27)
         ZLH0051 Novotná Tereza            62.00 (27)    159.07 (28)

    PGP 3  SK Praga                                        DISK         
         LME0050 Machová Marie             47.07 (29)               
         PGP9955 Škarková Kateřina         40.25 (13)     87.32 (24)
         PGP9954 Sieglová Eliška            DISK                    

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                               abs         
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        Vzdal                    
         ZBM9952 Malivánková Eva             abs                    
         ZBM9755 Nedbálková Hana             abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       110.20         
         LPU5654 Novotná Jiřina            34.11 ( 2)               
         LPU4752 Kubíková Květa            42.15 ( 1)     76.26 ( 1)
         LPU5851 Víchová Ladislava         33.54 ( 2)    110.20 ( 1)

2. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             112.19   + 1.59
         TBM5351 Procházková Helena        38.29 ( 3)               
         TBM5253 Cigošová Anna             45.01 ( 3)     83.30 ( 3)
         TBM5662 Janotová Dobra            28.49 ( 1)    112.19 ( 2)

3. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             113.51   + 3.31
         TBM5855 Kuchařová Ada             34.08 ( 1)               
         TBM4451 Liščinská Eva             44.31 ( 2)     78.39 ( 2)
         TBM6363 Jašková Monika            35.12 ( 3)    113.51 ( 3)

4. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 131.50   +21.30
         TUR5151 Tvrdková Eva              44.34 ( 4)               
         TUR5150 Omová Jana                47.25 ( 4)     91.59 ( 4)
         TUR5650 Konopáčová Jana           39.51 ( 4)    131.50 ( 4)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            124.11         
         ZBM9456 Tesařová Markéta          40.19 ( 1)               
         ZBM8950 Poklopová Lenka           43.34 ( 3)     83.53 ( 1)
         ZBM8966 Kabáthová Eva             40.18 ( 1)    124.11 ( 1)

 2. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            127.00   + 2.49
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        43.13 ( 6)               
         ZBM9153 Indráková Adélka          40.58 ( 2)     84.11 ( 3)
         ZBM9354 Hrušková Barbora          42.49 ( 5)    127.00 ( 2)

 3. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            127.09   + 2.58
         ZBM9651 Hiršová Gabriela          43.45 ( 9)               
         ZBM8350 Hiklová Natalia           40.23 ( 1)     84.08 ( 2)
         ZBM9451 Chromá Kateřina           43.01 ( 6)    127.09 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       129.20   + 5.09
         LPU9659 Hančová Petra             42.18 ( 3)               
         LPU9351 Knapová Lenka             45.35 ( 9)     87.53 ( 6)
         LPU9053 Knapová Jana              41.27 ( 2)    129.20 ( 4)

 5. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      131.46   + 7.35
         LCE9155 Čermáková Magdalena       44.17 (10)               
         LCE9250 Sklenářová Radka          45.12 ( 8)     89.29 ( 7)
         LCE9353 Horčičková Vendula        42.17 ( 4)    131.46 ( 5)

 6. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 132.56   + 8.45
         TUR8650 Krafková Lucie            42.13 ( 2)               
         TUR8354 Rufferová Iva             44.52 ( 6)     87.05 ( 4)
         TUR8153 Omová Michaela            45.51 (11)    132.56 ( 6)

 7. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          135.25   +11.14
         PHK9451 Novotná Markéta           43.05 ( 5)               
         PHK9154 Valešová Jana             44.05 ( 5)     87.10 ( 5)
         PHK9696 Cych Weronika             48.15 (14)    135.25 ( 7)

 8. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         136.12   +12.01
         SJC8665 Uvizlová Martina          47.33 (19)               
         SJC8952 Bochenková Ivana          45.11 ( 7)     92.44 (11)
         SJC8156 Šafka Brožková Dana       43.28 ( 7)    136.12 ( 8)

 9. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            139.52   +15.41
         ZBM9350 Šimková Johanka           43.13 ( 6)               
         ZBM8951 Mádlová Věra              49.08 (14)     92.21 ( 9)
         ZBM8888 Hlavová Hana              47.31 (13)    139.52 ( 9)

10. AOP 1  Orientační Běh Opava                          140.57   +16.46
         AOP8851 König Lucie               46.15 (15)               
         AOP8666 Macinská Jana             46.23 (10)     92.38 (10)
         AOP8152 Košárková Iva             48.19 (15)    140.57 (10)

11. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             141.03   +16.52
         DKP8651 Plochová Dominika         47.45 (20)               
         DKP8756 Dlouhá Marie              48.28 (13)     96.13 (14)
         DKP8450 Kolínová Kristýna         44.50 ( 9)    141.03 (11)

12. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      141.20   +17.09
         SHK9352 Myslivcová Pavla          46.13 (14)               
         SHK9051 Mechlová Lenka            50.19 (18)     96.32 (16)
         SHK8150 Jedličková Zuzana         44.48 ( 8)    141.20 (12)

13. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       141.53   +17.42
         LPU8552 Udržalová Pavla           42.23 ( 4)               
         LPU9451 Procházková Klára         50.31 (19)     92.54 (12)
         LPU9456 Lehárová Alžběta          48.59 (16)    141.53 (13)

14. KAM 1  SK Kamenice                                   141.59   +17.48
         KAM8851 Doležalová Monika         43.42 ( 8)               
         KAM9551 Hlubučková Kristýna       52.42 (22)     96.24 (15)
         KAM9554 Procházková Marie         45.35 (10)    141.59 (14)

15. PGP 1  SK Praga                                      148.29   +24.18
         PGP8153 Ryšavá Vendula            53.22 (29)               
         PGP9056 Jakobová Adélka           53.40 (23)    107.02 (25)
         PGP8658 Tichovská Martina         41.27 ( 2)    148.29 (15)

16. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             148.43   +24.32
         DKP7752 Snížková Petra            46.35 (16)               
         DKP8154 Janatová Lucie            55.52 (26)    102.27 (21)
         DKP8853 Karochová Simona          46.16 (12)    148.43 (16)

17. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      148.52   +24.41
         SHK8658 Novotná Barbora           44.30 (11)               
         SHK9351 Fundová Eliška            54.20 (24)     98.50 (18)
         SHK9151 Chmelařová Michaela       50.02 (19)    148.52 (17)

18. CTB 1  SK OB Chotěboř                                151.57   +27.46
         CTB9451 Voborníková Alena         47.13 (18)               
         CTB8151 Gregorová Kamila          43.43 ( 4)     90.56 ( 8)
         CTB8351 Šťastná Lenka             61.01 (27)    151.57 (18)

19. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           152.30   +28.19
         LPM9452 Chvalová Věra             52.25 (28)               
         LPM9650 Šiková Barbora            48.03 (12)    100.28 (19)
         LPM9651 Šiková Karolína           52.02 (20)    152.30 (19)

20. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          155.05   +30.54
         PHK9666 Koderičová Tereza         51.52 (27)               
         PHK9353 Kamenická Kateřina        50.16 (17)    102.08 (20)
         PHK8855 Azebová Nina              52.57 (21)    155.05 (20)

21. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  159.29   +35.18
         TRI9656 Sabelová Markéta          58.01 (34)               
         TRI6950 Kovaříková Mária          51.56 (20)    109.57 (27)
         TRI9751 Tesařová Jana             49.32 (17)    159.29 (21)

22. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       160.22   +36.11
         LPU7667 Fenclová Marta            57.40 (33)               
         LPU9457 Horová Pavla              46.51 (11)    104.31 (23)
         LPU9658 Chládková Simona          55.51 (23)    160.22 (22)

23. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       160.52   +36.41
         LPU9657 Kulhavá Eliška            45.13 (12)               
         LPU9261 Petráčková Klára          49.34 (15)     94.47 (13)
         LPU8753 Mrštíková Květa           66.05 (31)    160.52 (23)

24. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            165.20   +41.09
         BOR9051 Folbrechtová Šárka        54.58 (31)               
         BOR8850 Šákrová Michaela          60.31 (30)    115.29 (30)
         BOR9161 Burdová Adéla             49.51 (18)    165.20 (24)

25. ASU 1  Magnus Orienteering                           167.53   +43.42
         ASU8756 Staňková Lucie            49.49 (24)               
         ASU9299 Kopecká Eliška            61.47 (32)    111.36 (28)
         ASU8964 Vozdová Klára             56.17 (24)    167.53 (25)

26. DKP 3  Oddíl OB Kotlářka                             168.27   +44.16
         DKP9652 Šňupárková Anna           54.55 (30)               
         DKP9154 Svobodná Madla            52.24 (21)    107.19 (26)
         DKP9450 Dlouhá Hana               61.08 (28)    168.27 (26)

27. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            170.56   +46.45
         KSU9394 Vozdová Aneta             45.25 (13)               
         KSU9493 Hnilicová Šárka           59.04 (29)    104.29 (22)
         KSU9393 Janů Hana                 66.27 (32)    170.56 (27)

28. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         171.02   +46.51
         SJH9451 Benešová Jana             46.40 (17)               
         SJH9352 Šrámková Michaela         50.05 (16)     96.45 (17)
         SJH7851 Beranová Jana             74.17 (36)    171.02 (28)

29. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     172.57   +48.46
         OSN9696 Vališová Martina          49.33 (22)               
         OSN8972 Wurzelová Hana            66.36 (35)    116.09 (31)
         OSN6955 Kamenická Lenka           56.48 (26)    172.57 (29)

30. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           176.40   +52.29
         VPM8787 Bouchalová Vendula        49.43 (23)               
         VPM8494 Lesová Markéta            71.26 (36)    121.09 (34)
         VPM8051 Honnerová Blanka          55.31 (22)    176.40 (30)

31. PHK 4  OK 99 Hradec Králové                          177.30   +53.19
         PHK9653 Šádková Martina           50.24 (25)               
         PHK9551 Svobodová Lenka           54.41 (25)    105.05 (24)
         PHK8852 Balcarová Jana            72.25 (35)    177.30 (31)

32. DOB 1  KOB Dobruška                                  181.19   +57.08
         DOB7956 Štěpánová Dita            56.24 (32)               
         DOB9650 Matyba Anna               57.52 (28)    114.16 (29)
         DOB7878 Černíková Barbora         67.03 (34)    181.19 (32)

33. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              181.51   +57.40
         TJN8952 Svobodová Barbora         51.40 (26)               
         TJN9353 Krpatová Klára            66.17 (34)    117.57 (32)
         TJN9252 Posseltová Tereza         63.54 (29)    181.51 (33)

34. CHT 1  OOB SK Chrast                                 194.30   +70.19
         CHT8053 Korecká Lenka             48.24 (21)               
         CHT8751 Šmídová Stanislava        79.30 (37)    127.54 (35)
         CHT7151 Švecová Iva               66.36 (33)    194.30 (34)

35. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              194.32   +70.21
         VBM8455 Chloupková Barbora        65.31 (36)               
         VBM8353 Čechová Jitka             64.49 (33)    130.20 (36)
         VBM9353 Chmelíková Zuzana         64.12 (30)    194.32 (35)

36. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      202.06   +77.55
         LCE8151 Michálková Renata         58.02 (35)               
         LCE9555 Končáková Klára           60.45 (31)    118.47 (33)
         LCE0051 Špendlíková Kamila        83.19 (37)    202.06 (36)

37. ASU 2  Magnus Orienteering                           243.27  +119.16
         ASU9271 Křečková Lenka            70.23 (37)               
         ASU9392 Mátlová Pavlína           80.28 (38)    150.51 (37)
         ASU9090 Rešová Kateřina           92.36 (38)    243.27 (37)

    PHK 1  OK 99 Hradec Králové                            DISK         
         PHK8951 Čepová Daniela             DISK                    
         PHK8051 Topinková Monika         103.31 (39)               
         PHK9150 Kosová Denisa              DISK                    

    PGP 2  SK Praga                                        DISK         
         PGP8656 Masopustová Elis           DISK                    
         PGP9654 Hrabánková Klára          56.31 (27)               
         PGP9650 Kožinová Zuzana           56.25 (25)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H105      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             118.48         
         TBM7701 Ehl Jiří                  40.22 ( 2)               
         TBM7402 Vedra David               40.33 ( 1)     80.55 ( 1)
         TBM7835 Čech Radovan              37.53 ( 1)    118.48 ( 1)

 2. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      123.01   + 4.13
         LCE7708 Zicha Jiří                39.46 ( 1)               
         LCE7835 Hanslian David            41.11 ( 3)     80.57 ( 2)
         LCE7602 Horyna Roman              42.04 ( 7)    123.01 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            126.42   + 7.54
         ZBM7529 Štěrbák Eduard            40.40 ( 5)               
         ZBM6708 Přikryl Petr              44.27 ( 6)     85.07 ( 4)
         ZBM7605 Bukovac Maroš             41.35 ( 4)    126.42 ( 3)

 4. SCP 1  OK Sparta Praha                               131.55   +13.07
         SCP7507 Šístek Daniel             43.39 (12)               
         SCP7506 Fujáček Jan               46.36 ( 8)     90.15 ( 9)
         SCP7901 Skripnik Štěpán           41.40 ( 5)    131.55 ( 4)

 5. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             135.50   +17.02
         TBM7327 Štěpánek Martin           45.38 (16)               
         TBM7633 Procházka Jiří            43.31 ( 5)     89.09 ( 7)
         TBM7227 Milán Pavel               46.41 (12)    135.50 ( 5)

 6. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       135.57   +17.09
         LPU7710 Lučan Vladimír            40.30 ( 3)               
         LPU7715 Vodička Oldřich           46.38 ( 9)     87.08 ( 5)
         LPU7604 Držka Štěpán              48.49 (15)    135.57 ( 6)

 7. CTB 1  SK OB Chotěboř                                137.28   +18.40
         CTB7901 Šťastný Karel             47.29 (23)               
         CTB7902 Hübner Jan                40.36 ( 2)     88.05 ( 6)
         CTB7701 Gregor Martin             49.23 (16)    137.28 ( 7)

 8. CHA 1  OK Chrastava                                  140.17   +21.29
         CHA7500 Polák Jaroslav            45.47 (17)               
         CHA6600 Vydra Ivan                49.44 (14)     95.31 (14)
         CHA7800 Kadavý Petr               44.46 (11)    140.17 ( 8)

 9. UOL 1  SK UP Olomouc                                 140.21   +21.33
         UOL7800 Kopecký David             41.00 ( 6)               
         UOL7500 Binar Robert              54.47 (24)     95.47 (15)
         UOL7100 Horký Jan                 44.34 ( 9)    140.21 ( 9)

10. SJI 1  OK Jihlava                                    140.22   +21.34
         SJI7201 Vítek Jaroslav            43.29 (11)               
         SJI7311 Orany Tomáš               52.58 (21)     96.27 (16)
         SJI7104 Venhoda Milan             43.55 ( 8)    140.22 (10)

11. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       141.07   +22.19
         VRL7303 Štregl Petr               50.31 (25)               
         VRL7501 Wohanka Pavel             50.25 (17)    100.56 (22)
         VRL7702 Polák Vlastimil           40.11 ( 3)    141.07 (11)

12. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            141.18   +22.30
         BOR7713 Nehasil David             42.53 (10)               
         BOR7409 Vácha Tomáš               49.45 (15)     92.38 (11)
         BOR6501 Mareš Martin              48.40 (14)    141.18 (12)

13. VSP 1  USK Praha                                     143.08   +24.20
         VSP7310 Průša Michal              41.22 ( 9)               
         VSP7000 Bořánek Petr              49.45 (15)     91.07 (10)
         VSP7401 Zakouřil Václav           52.01 (21)    143.08 (13)

14. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         143.36   +24.48
         JPV7713 Skřivanek Marcel          41.06 ( 8)               
         JPV7307 Vláčil Daniel             52.02 (19)     93.08 (13)
         JPV7927 Hodač Karel               50.28 (18)    143.36 (14)

15. SKM 2  KOB Směr Kroměříž                             144.12   +25.24
         SKM8014 Stachoň Zdeněk            45.48 (18)               
         SKM7325 Rytíř Michal              56.41 (27)    102.29 (23)
         SKM7501 Dittrich Pavel            41.43 ( 6)    144.12 (15)

16. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            145.20   +26.32
         KSU7601 Hecl Miloš                58.20 (30)               
         KSU6844 Mátl Pavel                47.06 (10)    105.26 (25)
         KSU7945 Turczer Petr              39.54 ( 2)    145.20 (16)

17. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      146.17   +27.29
         SHK7605 Svoboda Ondřej            47.23 (22)               
         SHK7704 Slovák Miroslav           49.07 (13)     96.30 (17)
         SHK7602 Toužil Karel              49.47 (17)    146.17 (17)

18. TBM 3  KOS TJ Tesla Brno                             148.20   +29.32
         TBM7013 Dvořáček Petr             44.24 (13)               
         TBM6903 Gryc Tomáš                55.48 (26)    100.12 (21)
         TBM7228 Strejček Petr             48.08 (13)    148.20 (18)

19. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           149.36   +30.48
         STE7601 Jašek Petr                41.01 ( 7)               
         STE6703 Maťátko Miloslav          48.42 (12)     89.43 ( 8)
         STE7100 Smolka Martin             59.53 (27)    149.36 (19)

20. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           150.23   +31.35
         STE7505 Pudel Jarda               44.58 (14)               
         STE7101 Hanák Pavel               54.25 (22)     99.23 (20)
         STE7607 Fendrych Michal           51.00 (19)    150.23 (20)

21. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          150.49   +32.01
         PHK7605 Kadeřávek Petr            46.28 (19)               
         PHK7205 Kunart Tomáš              52.45 (20)     99.13 (19)
         PHK7103 Chaloupský David          51.36 (20)    150.49 (21)

22. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             153.16   +34.28
         ZLH7800 Mrkvica Petr              46.29 (20)               
         ZLH7001 Novotný Tomáš             46.12 ( 7)     92.41 (12)
         ZLH7501 Moskva Roman              60.35 (28)    153.16 (22)

23. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            155.16   +36.28
         ZBM7902 Finstrle Luděk            47.29 (23)               
         ZBM7539 Humlíček Aleš             51.36 (18)     99.05 (18)
         ZBM7540 Kasal Vít                 56.11 (24)    155.16 (23)

24. DOR 1  OK Dobříš                                     156.57   +38.09
         DOR7302 Bambousek Martin          51.14 (26)               
         DOR7601 Houska Jindřich           61.03 (32)    112.17 (28)
         DOR7301 Arnošt Kamil              44.40 (10)    156.57 (24)

25. SKM 1  KOB Směr Kroměříž                             157.30   +38.42
         SKM7702 Holík Mario               45.10 (15)               
         SKM7701 Rytíř Jan                 58.13 (30)    103.23 (24)
         SKM7601 Nejedlý Luděk             54.07 (22)    157.30 (25)

26. ASU 1  Magnus Orienteering                           164.56   +46.08
         ASU7501 Kolek Petr                61.29 (31)               
         ASU7517 Aleš David                48.22 (11)    109.51 (27)
         ASU6849 Pavlík Radek              55.05 (23)    164.56 (26)

27. RIC 1  OB Říčany                                     178.20   +59.32
         RIC7403 Rožek David               46.51 (21)               
         RIC7251 Šrámková Iva              67.50 (33)    114.41 (31)
         RIC6905 Šrámek Petr               63.39 (29)    178.20 (27)

28. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            179.55   +61.07
         ZBM7603 Finstrle Aleš             55.16 (28)               
         ZBM8001 König Lukáš               57.32 (29)    112.48 (29)
         ZBM7609 Pátek Richard             67.07 (30)    179.55 (28)

29. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         184.15   +65.27
         SJH7702 Komárek Arnošt            56.21 (29)               
         SJH6901 Kubičko Petr              57.28 (28)    113.49 (30)
         SJH7402 Blažek Petr               70.26 (31)    184.15 (29)

30. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            186.34   +67.46
         ZBM6700 Coufal Svatoš             68.33 (32)               
         ZBM7702 Zvarik Tomáš              59.00 (31)    127.33 (32)
         ZBM7504 Cicvárek Ivo              59.01 (26)    186.34 (30)

31. ASU 2  Magnus Orienteering                           248.06  +129.18
         ASU7448 Bartášek Jiří             70.44 (33)               
         ASU7848 Greschner Luboš           92.20 (34)    163.04 (33)
         ASU7449 Navrátil Martin           85.02 (32)    248.06 (31)

    VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                             DISK         
         VPM7802 Honner Jaroslav           53.48 (27)               
         VPM7700 Martínek Robert           54.39 (23)    108.27 (26)
         VPM6801 Staněk Rostislav           DISK                    

    SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                           DISK         
         SJC7531 Tomeš Petr                40.37 ( 4)               
         SJC7801 Ticháček Radek            42.56 ( 4)     83.33 ( 3)
         SJC8006 Kazda Jiří                 DISK                    

    ADA 1  OOB TJ Spartak Adamov                           DISK         
         ADA7433 Oujeský Tomáš              DISK                    
         ADA7101 Čížek Petr                54.55 (25)               
         ADA7512 Procházka Jiří            56.25 (25)               

    SKM 3  KOB Směr Kroměříž                                abs         
         SKM7501 Dittrich Pavel              abs                    
         SKM7000 Vlček Roman                 abs                    
         SKM6901 Zvoníček Josef              abs                    

MS  VSP 2  USK Praha                                     222.42  +103.54
         VSP6507 Semík Jan                 51.11                    
         VSP7400 Titz Pavel                56.39         107.50     
         PGP7559 Malečková Iva            114.52         222.42     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. AOP 2  Orientační Běh Opava                          117.39         
         AOP7802 Holas Tomáš               36.42 ( 1)               
         AOP6501 Hadač Miroslav            40.59 ( 3)     77.41 ( 1)
         AOP6601 Barcík Peter              39.58 ( 5)    117.39 ( 1)

 2. KAM 1  SK Kamenice                                   119.12   + 1.33
         KAM6700 Škvor Martin              39.12 ( 5)               
         KAM7600 Pašek František           41.24 ( 4)     80.36 ( 4)
         KAM6501 Kozák Petr                38.36 ( 4)    119.12 ( 2)

 3. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           122.13   + 4.34
         STE6501 Skyva Petr                41.03 ( 9)               
         STE6907 Petřivalský Marek         39.30 ( 1)     80.33 ( 3)
         STE7102 Janků Marek               41.40 ( 6)    122.13 ( 3)

 4. PGP 1  SK Praga                                      122.18   + 4.39
         PGP6401 Janovský Tomáš            37.33 ( 2)               
         PGP7506 Pokorný Ondřej            42.42 ( 6)     80.15 ( 2)
         PGP6803 Pospíšil Vítek            42.03 ( 8)    122.18 ( 4)

 5. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             123.32   + 5.53
         EKP7702 Kalous Vladislav          38.49 ( 4)               
         EKP5500 Šedivý Jiří               46.18 (10)     85.07 ( 8)
         EKP7414 Ondráček Radim            38.25 ( 3)    123.32 ( 5)

 6. VSP 1  USK Praha                                     123.37   + 5.58
         VSP7305 Horák Pavel (Starosta)    39.54 ( 7)               
         VSP6201 Němeček Jan               40.53 ( 2)     80.47 ( 5)
         VSP7302 Kučera Jan                42.50 ( 9)    123.37 ( 6)

 7. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      124.35   + 6.56
         LCE6413 Vavrys Petr               40.14 ( 8)               
         LCE6603 Šmelík Juraj              46.13 ( 9)     86.27 ( 9)
         LCE6127 Hubáček Josef             38.08 ( 2)    124.35 ( 7)

 8. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          127.50   +10.11
         PHK6503 Kavalír Karel             42.10 (11)               
         PHK6601 Kamenický Jan             41.45 ( 5)     83.55 ( 6)
         PHK6502 Novotný Milan             43.55 (11)    127.50 ( 8)

 9. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      127.54   +10.15
         SHK6701 Langr Jan                 46.21 (20)               
         SHK7001 Netuka Jan                44.14 ( 8)     90.35 (12)
         SHK7309 Jedlička Michal           37.19 ( 1)    127.54 ( 9)

10. AOP 1  Orientační Běh Opava                          128.03   +10.24
         AOP7101 Valík Luděk               37.53 ( 3)               
         AOP6502 Schuster Martin           47.10 (13)     85.03 ( 7)
         AOP7301 Kovalčík Tomáš            43.00 (10)    128.03 (10)

11. VPM 2  KOS Slavia VŠ Plzeň                           136.32   +18.53
         VPM6902 Hašek Ondřej              44.40 (17)               
         VPM6301 Kurz Zdeněk               46.55 (11)     91.35 (14)
         VPM6901 Hasman Jan                44.57 (12)    136.32 (11)

12. KON 1  KOB Konice                                    138.42   +21.03
         KON6919 Huňka Karel               43.12 (15)               
         KON6111 Grepl Ladislav            53.36 (20)     96.48 (16)
         KON7537 Dvořák Miloslav           41.54 ( 7)    138.42 (12)

13. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         143.38   +25.59
         SJH7001 Beneš Jan                 41.04 (10)               
         SJH6401 Tichý Martin              49.47 (16)     90.51 (13)
         SJH6801 Parkan Jiří               52.47 (20)    143.38 (13)

14. PGP 2  SK Praga                                      145.41   +28.02
         PGP7602 Nemšovský Petr            45.03 (18)               
         PGP7203 Baldrian Petr             42.52 ( 7)     87.55 (10)
         PGP6003 Hrabánek David            57.46 (21)    145.41 (14)

15. AOP 3  Orientační Běh Opava                          146.48   +29.09
         AOP7402 Borunský Tomáš            43.50 (16)               
         AOP6702 Tesař Jiří                51.13 (17)     95.03 (15)
         AOP6401 Jelínek Jan               51.45 (18)    146.48 (15)

16. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             151.56   +34.17
         DKP6601 Illner Jakub              43.03 (14)               
         DKP7100 Šubrt Antonín             56.22 (24)     99.25 (18)
         DKP6901 Kalousek Jiří             52.31 (19)    151.56 (16)

17. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              152.14   +34.35
         TJN6249 Šmaus Ivan                48.40 (22)               
         TJN6301 Schindler Jiří            52.52 (19)    101.32 (20)
         TJN7000 Rydl Jiří                 50.42 (17)    152.14 (17)

18. VPM 3  KOS Slavia VŠ Plzeň                           154.39   +37.00
         VPM7906 Les Martin                51.32 (26)               
         VPM6601 Richtr Aleš               54.44 (22)    106.16 (22)
         VPM6101 Bartovský Pavel           48.23 (15)    154.39 (18)

19. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       160.03   +42.24
         LPU7102 Filičko Marek             49.05 (25)               
         LPU6503 Procházka Tomáš           65.26 (31)    114.31 (27)
         LPU6401 Kaplan Jan                45.32 (13)    160.03 (19)

20. EKP 2  VŠTJ Ekonom Praha                             160.05   +42.26
         EKP6701 Janeček Jura              63.48 (31)               
         EKP6800 Pecka Jan                 49.44 (15)    113.32 (26)
         EKP6301 Koucký Roman              46.33 (14)    160.05 (20)

21. SSU 1  SK Severka Šumperk                            160.11   +42.32
         SSU7504 Matoušek Jiří             39.50 ( 6)               
         SSU7004 Kašpar Jaroslav           59.50 (25)     99.40 (19)
         SSU6301 Valenta Jiří              60.31 (26)    160.11 (21)

22. PGP 3  SK Praga                                      161.27   +43.48
         PGP7106 Janas Petr                42.44 (13)               
         PGP6000 Kožina Petr               55.34 (23)     98.18 (17)
         PGP7507 Hřivna Štěpán             63.09 (29)    161.27 (22)

23. MFP 1  VŠSK MFF UK Praha                             161.52   +44.13
         MFP7100 Šimša Jaromír             48.48 (24)               
         MFP6301 Forst Libor               63.20 (28)    112.08 (25)
         MFP6700 Siegl Roman               49.44 (16)    161.52 (23)

24. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             170.19   +52.40
         ZPV7301 Karásek Martin            55.47 (29)               
         ZPV6425 Dokoupil Vojtěch          54.39 (21)    110.26 (24)
         ZPV5501 Jirka Jiří                59.53 (24)    170.19 (24)

25. KVS 1  SKOB Kobra Vsetín                             173.20   +55.41
         KVS7301 Švestka Vítězslav         45.52 (19)               
         KVS5301 Hrbas Vladimír            63.27 (29)    109.19 (23)
         KVS6401 Žemlík Radim              64.01 (30)    173.20 (25)

26. UOL 1  SK UP Olomouc                                 178.09   +60.30
         UOL7503 Smékal David              57.24 (30)               
         UOL7007 Horčička Petr             60.22 (26)    117.46 (29)
         UOL6501 Pernica Jiří              60.23 (25)    178.09 (26)

27. SCP 1  OK Sparta Praha                               179.41   +62.02
         SCP6200 Veljačik Pavel            48.43 (23)               
         SCP7201 Podivínský Tomáš          70.25 (34)    119.08 (31)
         SCP6801 Lohr Ivo                  60.33 (27)    179.41 (27)

28. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              180.34   +62.55
         TJN7002 Novotný Dušan             54.55 (28)               
         TJN6603 Žucha Jiří                63.45 (30)    118.40 (30)
         TJN6802 Posselt Martin            61.54 (28)    180.34 (28)

29. AOP 4  Orientační Běh Opava                          206.57   +89.18
         AOP7001 Čech Tomáš                48.33 (21)               
         AOP6301 Peřinka Jan               67.09 (32)    115.42 (28)
         AOP7602 Gallo Marek               91.15 (33)    206.57 (29)

30. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       223.12  +105.33
         VRL6702 Hanč Jaroslav             94.00 (34)               
         VRL6701 Kubát Miroslav            62.36 (27)    156.36 (32)
         VRL7507 Vrbata Michal             66.36 (31)    223.12 (30)

31. TJN 3  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              248.56  +131.17
         TJN6500 Picek Jan                 92.11 (33)               
         TJN5602 Horák Petr                87.42 (37)    179.53 (34)
         TJN7503 Dejnožka Jiří             69.03 (32)    248.56 (31)

32. HCE 1  TJ Sokol Hostivice                            258.04  +140.25
         HCE5900 Kettner Pavel             78.09 (32)               
         HCE6100 Štětina Jiří              85.53 (36)    164.02 (33)
         HCE6800 Müller Jan                94.02 (34)    258.04 (32)

    LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                        DISK         
         LCE7034 Šuráň René                42.41 (12)               
         LCE6207 Slezák Libor              47.00 (12)     89.41 (11)
         LCE6311 Hubáček Jaroslav           DISK                    

    JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                           DISK         
         JPV6112 Jeřábek Luboš              DISK                    
         JPV6526 Soldán Vladimír           48.26 (14)               
         JPV6217 Chmelař Miroslav          58.05 (22)               

    TRI 1  TJ TŽ Třinec                                    DISK         
         TRI5701 Bialožyt Miroslav          DISK                    
         TRI6001 Prokop Lubomír            68.33 (33)               
         TRI8006 Walaski Antonín           58.05 (22)               

    KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk               abs         
         KSU7337 Patterman Pavel            DISK                    
         KSU5749 Janů Zdeněk               71.15 (35)               
                                             abs                    

    KAM 2  SK Kamenice                                      abs         
         KAM7500 Zámečník David            53.33 (27)               
         KAM6201 Semík Luboš               52.41 (18)    106.14 (21)
         KAM6600 Valášek Petr                abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. POB 1  Pražská oblast                                 85.08         
         DKP0210 Malačka Milan             28.14 ( 6)               
         DKP0203 Švarc Antonín             30.45 ( 3)     58.59 ( 3)
         PGP0101 Janovský Tomáš            26.09 ( 1)     85.08 ( 1)

 2. ZCO 1  Západočeská oblast                             85.15   + 0.07
         VPM0201 Hasman Marek              27.10 ( 1)               
         VPM0208 Kurz Šimon                30.26 ( 2)     57.36 ( 2)
         VPM0204 Richtr Lukáš              27.39 ( 3)     85.15 ( 2)

 3. JEO 1  Ještědská oblast                               86.43   + 1.35
         TJN0105 Budský Ondřej             27.12 ( 2)               
         DOK0100 Šmol David                29.14 ( 1)     56.26 ( 1)
         TJN0106 Adamec Martin             30.17 ( 8)     86.43 ( 3)

 4. VYS 1  Oblast Vysočina                                90.21   + 5.13
         OSN0200 Nechanický Jan            28.12 ( 5)               
         PZR0102 Poláček Tomáš             34.07 ( 8)     62.19 ( 5)
         OSN0201 Mareček Šimon             28.02 ( 4)     90.21 ( 4)

 5. JMO 1  Jihomoravská oblast                            93.20   + 8.12
         JMO0111 Milán Tomáš               32.02 (10)               
         JMO0103 Kligl Radim               31.29 ( 4)     63.31 ( 6)
         JMO0106 Gryc Vojtěch              29.49 ( 6)     93.20 ( 5)

 6. MSK 1  Moravskoslezský kraj                           94.43   + 9.35
         AOP0201 Kostka Jiří               32.11 (11)               
         TRI0200 Haltof Marek              33.15 ( 6)     65.26 ( 9)
         TRI0101 Kovařík Martin            29.17 ( 5)     94.43 ( 6)

 7. POB 2  Pražská oblast                                 95.08   +10.00
         VSP0102 Průša Kryštof             31.40 ( 9)               
         EKP0200 Bolehovský Michal         33.22 ( 7)     65.02 ( 8)
         PGP0104 Siegl Matyáš              30.06 ( 7)     95.08 ( 7)

 8. HAN 1  Hanácká oblast                                 95.23   +10.15
         KSU0105 Šafář Martin              27.21 ( 3)               
         STE0202 Lukašák Šimon             32.27 ( 5)     59.48 ( 4)
         STE0204 Světnický František       35.35 (13)     95.23 ( 8)

 9. STC 1  Středočeská oblast                            101.46   +16.38
         DOR0100 Janda Ondřej              34.31 (16)               
         KAM0100 Valášek Václav            39.48 (18)     74.19 (18)
         KAM0105 Gajda Jan                 27.27 ( 2)    101.46 ( 9)

10. POB 3  Pražská oblast                                102.04   +16.56
         DKP0100 Klaška Martin             31.11 ( 8)               
         DKP0205 Šubrt Matěj               34.36 ( 9)     65.47 (11)
         PGP0200 Janas Petr                36.17 (14)    102.04 (10)

11. ZCO 2  Západočeská oblast                            102.17   +17.09
         VPM0200 Kovář Ondřej              33.00 (14)               
         MAS0100 Černý Jan                 37.19 (15)     70.19 (13)
         MLA0101 Bartoš Václav             31.58 ( 9)    102.17 (11)

12. STC 2  Středočeská oblast                            103.56   +18.48
         KAM0102 Víšek Martin              35.08 (17)               
         DOR0102 Tachezy Jan               34.51 (10)     69.59 (12)
         KAM0201 Hankovec Hugo             33.57 (10)    103.56 (12)

13. VAL 1  Valašská oblast                               106.53   +21.45
         JZL0201 Kundrata Jan              32.16 (12)               
         TZL0202 Bartík Filip              40.27 (20)     72.43 (16)
         TZL0201 Chovanec Václav           34.10 (11)    106.53 (13)

14. JEO 3  Ještědská oblast                              107.31   +22.23
         JEN0101 Zabořil Vojta             37.13 (18)               
         LLI0102 Hořák Jaroslav            35.08 (11)     72.21 (15)
         TJN0107 Rokos Michal              35.10 (12)    107.31 (14)

15. HAN 2  Hanácká oblast                                115.13   +30.05
         KSU0111 Babišta Antonín           32.44 (13)               
         STE0207 Svoboda Radek             38.31 (16)     71.15 (14)
         ZPV0201 Jirka Matyáš              43.58 (16)    115.13 (15)

16. JMO 2  Jihomoravská oblast                           115.27   +30.19
         JMO0200 Coufal Jáchym             29.50 ( 7)               
         JMO0101 Adámek Filip              35.48 (12)     65.38 (10)
         JMO0301 Lička Adam                49.49 (19)    115.27 (16)

17. JEO 2  Ještědská oblast                              121.36   +36.28
         DOK0200 Synek Petr                28.02 ( 4)               
         LLI0203 Bradáč David              36.42 (13)     64.44 ( 7)
         CHA0103 Bek Jiří                  56.52 (22)    121.36 (17)

18. STC 3  Středočeská oblast                            123.56   +38.48
         KAM0204 Hejsek Filip              37.23 (19)               
         DOR0301 Kučera Jáchym             37.06 (14)     74.29 (19)
         RIC0301 Rožek Vilém               49.27 (18)    123.56 (18)

19. VAL 2  Valašská oblast                               125.41   +40.33
         LCE0152 Plášková Anna             43.03 (21)               
         VIC0100 Pšenčík Jan               39.48 (18)     82.51 (20)
         LCE0251 Pišová Barbora            42.50 (15)    125.41 (19)

20. POB 4  Pražská oblast                                129.00   +43.52
         DKP0204 Víteček Jáchym            33.59 (15)               
         VSP0101 Puchalský Jan             39.45 (17)     73.44 (17)
         VSP0405 Baldrian Tomáš            55.16 (21)    129.00 (20)

21. MSK 2  Moravskoslezský kraj                          131.51   +46.43
         VRB0313 Peňáz Radek               38.42 (20)               
         TRI0100 Tuharský Erik             45.59 (22)     84.41 (21)
         AOV0301 Mielec Radomír            47.10 (17)    131.51 (21)

22. JMO 3  Jihomoravská oblast                           150.28   +65.20
         JMO0302 Urbánek Adam              46.16 (22)               
         JMO0208 Tachovský Matyáš          49.10 (23)     95.26 (23)
         JMO0304 Kraus Jakub               55.02 (20)    150.28 (22)

    VYS 2  Oblast Vysočina                                  abs         
         SJI0101 Záboj Petr                54.37 (23)               
         TTR0101 Nešpor Jan                40.43 (21)     95.20 (22)
         OSN0250 Slámová Taťána              abs                    

MS  JEO 4  Ještědská oblast                                 abs         
         BOR0101 Vávra Pavel               40.10                    
         ZBM0410 Marek Vojtěch             53.25          93.35     
                                             abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H165      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            112.43         
         KSU4900 Komárek Jaromír           40.22 ( 9)               
         KSU6701 Matoušek Milan            35.47 ( 1)     76.09 ( 2)
         KSU5801 Šrámek Jaromír            36.34 ( 7)    112.43 ( 1)

 2. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              115.31   + 2.48
         TJN5604 Novotný Otakar            36.49 ( 4)               
         TJN5549 Kunc Radovan              42.10 ( 5)     78.59 ( 3)
         TJN5901 Zuzánek Zdeněk            36.32 ( 5)    115.31 ( 2)

 3. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      120.55   + 8.12
         SHK5801 Hausvater Karel           37.42 ( 7)               
         SHK5702 Gazdačko Milan            45.04 ( 7)     82.46 ( 4)
         SHK6402 Chmelař Pavel             38.09 ( 8)    120.55 ( 3)

 4. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            125.13   +12.30
         BOR6303 Pavlovec Petr             36.52 ( 5)               
         BOR5004 Rančák Josef              49.33 (11)     86.25 ( 7)
         BOR6600 Karvánek Petr             38.48 ( 9)    125.13 ( 4)

 5. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     125.24   +12.41
         OSN6005 Wurzel Břetislav          44.15 (11)               
         OSN6025 Černík Zdeněk             41.01 ( 3)     85.16 ( 6)
         OSN5501 Hruška Jiří               40.08 (10)    125.24 ( 5)

 6. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           129.37   +16.54
         STE5902 Neumann Jaroslav          36.57 ( 6)               
         STE5701 Václavek Jiří             59.40 (18)     96.37 (13)
         STE5809 Václavek Tomáš            33.00 ( 1)    129.37 ( 6)

 7. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             132.28   +19.45
         EKP5600 Adrián Petr               47.39 (14)               
         EKP5212 Borák Stanislav           49.12 ( 9)     96.51 (14)
         EKP7002 Blaha Ondřej              35.37 ( 3)    132.28 ( 7)

 8. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            134.20   +21.37
         BOR6003 Dikoš Pavel               35.23 ( 3)               
         BOR5802 Sucharda Jiří             39.00 ( 2)     74.23 ( 1)
         BOR5800 Průcha Miloslav           59.57 (17)    134.20 ( 8)

 9. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              134.22   +21.39
         VBM6501 Jordanov Nikolaj          45.50 (12)               
         VBM6201 Pulec Pavel               42.35 ( 6)     88.25 ( 8)
         VBM5329 Hanzl Vlastimil           45.57 (13)    134.22 ( 9)

10. DKL 1  KOB Kladno                                    138.38   +25.55
         DKL5400 Cabrnoch Jiří             55.14 (19)               
         DKL4800 Fujan Sláva               47.13 ( 8)    102.27 (17)
         DKL6901 Šemelík Petr              36.11 ( 4)    138.38 (10)

11. HLV 1  KČT - OB Holešov                              138.54   +26.11
         HLV6321 Končák Jaroslav           42.12 (10)               
         HLV4801 Peška Antonín             52.12 (13)     94.24 (12)
         HLV6404 Sedláček Jaroslav         44.30 (12)    138.54 (11)

12. LBM 1  TJ Lokomotiva Ingstav Brno                    138.56   +26.13
         LBM6110 Matyáš Petr               49.04 (15)               
         LBM5401 Štěpánek Jiří             53.19 (15)    102.23 (16)
         LBM6113 Korpas Jaroslav           36.33 ( 6)    138.56 (12)

13. TTR 1  OOB Třebíč                                    139.10   +26.27
         TTR5401 Koudelný Jiří             46.00 (13)               
         TTR5601 Klusáček Martin           51.58 (12)     97.58 (15)
         TTR6101 Nešpor Jan                41.12 (11)    139.10 (13)

14. SJI 1  OK Jihlava                                    141.14   +28.31
         SJI6115 Kaňák Petr                35.06 ( 2)               
         SJI4911 Paulíček Jiří             55.39 (16)     90.45 ( 9)
         SJI6301 Petráček Aleš             50.29 (14)    141.14 (14)

15. JIL 1  OK Jilemnice                                  141.35   +28.52
         JIL6901 Vlastník Zdeněk           34.00 ( 1)               
         JIL5401 Kynčl Stanislav           49.28 (10)     83.28 ( 5)
         JIL4701 Zlesák Zdeněk             58.07 (16)    141.35 (15)

16. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 144.48   +32.05
         TUR7301 Vřešťál Jan               37.48 ( 8)               
         TUR4949 Tvrdek Vojtěch            55.49 (17)     93.37 (11)
         TUR5601 Holas Vladimír            51.11 (15)    144.48 (16)

17. ROV 1  OK Zubří                                      205.12   +92.29
         ROV6001 Kadaňka Jiří              49.29 (17)               
         ROV5301 Mizera Ladislav           53.09 (14)    102.38 (18)
         ROV6701 Peréz Esterán Jesus      102.34 (18)    205.12 (17)

    OOL 1  SK Haná orienteering                            DISK         
         OOL5804 Albert František          49.33 (18)               
         OOL5904 Višňa Milan               41.45 ( 4)     91.18 (10)
         OOL5301 Zdráhal Tomáš              DISK                    

    KON 1  KOB Konice                                      DISK         
         KON5713 Komínek Jaroslav          49.08 (16)               
         KON4617 Skácel Jaroslav            DISK                    
         KON7219 Procházka Josef           35.26 ( 2)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            131.41         
         ZBM9907 Dekrét Jakub              43.28 ( 3)               
         TBM9901 Hlaváč Ondřej             43.06 ( 1)     86.34 ( 1)
         ZBM9801 Hirš Otakar               45.07 ( 5)    131.41 ( 1)

 2. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         137.39   + 5.58
         JPV9824 Kočí Josef                43.18 ( 1)               
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           49.56 ( 6)     93.14 ( 2)
         JPV9803 Pryjma Fryderyk           44.25 ( 4)    137.39 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          137.58   + 6.17
         PHK9800 Bendák Jan                43.20 ( 2)               
         VRL9802 Starý Ondra               50.24 ( 8)     93.44 ( 4)
         PHK9805 Vandas Daniel             44.14 ( 3)    137.58 ( 3)

 4. TZL 1  SKOB Zlín                                     139.43   + 8.02
         TZL9801 Šiška Petr                43.45 ( 6)               
         TZL9703 Mikel David               49.56 ( 6)     93.41 ( 3)
         TZL9701 Podmolík Josef            46.02 ( 9)    139.43 ( 4)

 5. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      141.56   +10.15
         LCE9911 Vopařil Jan               49.49 (17)               
         LCE9803 Černocký Libor            48.32 ( 4)     98.21 (10)
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            43.35 ( 1)    141.56 ( 5)

 6. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           142.38   +10.57
         STE0007 Bořánek Michal            49.10 (16)               
         STE0000 Jirka Mikuláš             46.42 ( 3)     95.52 ( 7)
         UOL9919 Horčička Vít              46.46 (10)    142.38 ( 6)

 7. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 142.41   +11.00
         CHC9701 Semrád Ladislav           43.39 ( 4)               
         CHC9803 Okarma Jacek              51.32 (10)     95.11 ( 5)
         CHC9901 Křivda Tomáš              47.30 (12)    142.41 ( 7)

 8. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      142.43   +11.02
         SHK9801 Gebrt Jan                 47.59 (12)               
         SHK9803 Pek Daniel                49.03 ( 5)     97.02 ( 8)
         SHK9701 Netuka Vojtěch            45.41 ( 7)    142.43 ( 8)

 9. SJI 1  OK Jihlava                                    143.55   +12.14
         SJI9702 Frýba Dominik             44.43 ( 9)               
         SJI9852 Čechová Tereza            53.29 (12)     98.12 ( 9)
         SJI9700 Bořil Jan                 45.43 ( 8)    143.55 ( 9)

10. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          148.33   +16.52
         PHK9908 Chvátil Šimon             43.43 ( 5)               
         PHK9801 Maňák Michal              57.22 (19)    101.05 (12)
         PHK9700 Lucerski Maciek           47.28 (11)    148.33 (10)

11. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       151.16   +19.35
         LPU0002 Roudný Martin             44.15 ( 8)               
         LPU0001 Roudný Václav             54.59 (16)     99.14 (11)
         LPU0010 Volák Ondřej              52.02 (16)    151.16 (11)

12. PGP 1  SK Praga                                      154.45   +23.04
         PGP9809 Bartoš Vojtěch            49.52 (19)               
         DKP9801 Semerád Antonín           59.26 (21)    109.18 (19)
         PGP9702 Navrátil Šimon            45.27 ( 6)    154.45 (12)

13. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 155.40   +23.59
         SJC9703 Zikmund Zdeněk            59.27 (25)               
         TUR9904 Thoř Tomáš                52.34 (11)    112.01 (21)
         TUR9701 Wolf Filip                43.39 ( 2)    155.40 (13)

14. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            155.50   +24.09
         KSU9908 Jílek Ondřej              50.04 (20)               
         KSU9909 Šrámek Ondřej             45.37 ( 2)     95.41 ( 6)
         KSU9906 Müller Jonáš              60.09 (21)    155.50 (14)

15. SJI 2  OK Jihlava                                    156.24   +24.43
         SJI9903 Kafka Matěj               49.49 (17)               
         SJI9902 Šenkýř Matěj              51.20 ( 9)    101.09 (13)
         SJI0001 Čech Petr                 55.15 (19)    156.24 (15)

16. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              156.54   +25.13
         TJN9700 Šmaus Jan                 50.41 (22)               
         TJN9801 Novák Filip               54.26 (14)    105.07 (15)
         TJN9804 Janeček Mirek             51.47 (15)    156.54 (16)

17. LLI 1  TJ Loko Liberec                               160.15   +28.34
         LLI9802 Melichar Vojtěch          46.20 (10)               
         LLI9900 Marek Jakub               59.49 (22)    106.09 (17)
         LLI0001 Melichar Petr             54.06 (17)    160.15 (17)

18. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       160.46   +29.05
         LPU9902 Fencl Jonáš               52.30 (24)               
         LPU0008 Rusin Jan                 53.49 (13)    106.19 (18)
         LPU9705 Kanta Martin              54.27 (18)    160.46 (18)

19. KAM 1  SK Kamenice                                   163.57   +32.16
         KAM9802 Jíra Tomáš                50.25 (21)               
         KAM9700 Valášek Jiří              65.53 (28)    116.18 (24)
         KAM9803 Hausenblas Šimon          47.39 (13)    163.57 (19)

20. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            164.21   +32.40
         BOR0001 Pavlovec Dan              50.57 (23)               
         BOR9805 Kašpar Ludvík             63.20 (24)    114.17 (23)
         DOK9800 Koštejn Vít               50.04 (14)    164.21 (20)

21. PGP 2  SK Praga                                      173.06   +41.25
         PGP9706 Ježek Ondřej              48.09 (13)               
         PGP9705 Werner Michal             54.31 (15)    102.40 (14)
         DKP9903 Šebek Petr                70.26 (27)    173.06 (21)

22. TZL 2  SKOB Zlín                                     180.16   +48.35
         TZL0001 Podmolík Jonáš            61.12 (26)               
         OTK0001 Panovec Kryštof           57.40 (20)    118.52 (25)
         TZL9901 Láznička Václav           61.24 (22)    180.16 (22)

23. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                         183.07   +51.26
         JPV9911 Chupek Jakub              47.55 (11)               
         JPV9717 Otruba Vojtěch            65.30 (27)    113.25 (22)
         JPV9915 Kašpar Petr               69.42 (26)    183.07 (23)

24. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  185.21   +53.40
         TRI9902 Holesz Sebastian          62.55 (27)               
         TRI9801 Cienciala Jan             64.14 (25)    127.09 (28)
         TRI0002 Filipek Sebastian         58.12 (20)    185.21 (24)

25. AOP 1  Orientační Běh Opava                          186.06   +54.25
         AOP9701 Mielec Jaromír            43.52 ( 7)               
         AOP0001 Valík Tomáš               65.56 (29)    109.48 (20)
         AOP9900 Tesař Vojtěch             76.18 (29)    186.06 (25)

26. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            197.26   +65.45
         BOR9900 Ullrich Jakub             63.04 (28)               
         DOK0001 Synek Antonín             56.19 (18)    119.23 (26)
         BOR9802 Birnbaum Adam             78.03 (30)    197.26 (26)

27. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       204.59   +73.18
         HLV9732 Sedláček Ondřej           70.27 (32)               
         BBM9701 Drozd Michal              65.01 (26)    135.28 (29)
         BBM9800 Ptáček Patrik             69.31 (24)    204.59 (27)

28. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            210.12   +78.31
         KSU9900 Gedeon Dominik            48.51 (15)               
         KSU0005 Matoušek Matěj            56.18 (17)    105.09 (16)
         KSU0101 Krč Matěj                105.03 (33)    210.12 (28)

29. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           212.01   +80.20
         VPM0002 Hasman Ondřej             66.25 (29)               
         VPM0001 Hašek Jan                 60.10 (23)    126.35 (27)
         VPM9753 Šafrhansová Lucie         85.26 (31)    212.01 (29)

30. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              214.25   +82.44
         SRK9701 Pokorný David             66.28 (30)               
         SRK9904 Šabata Milan              71.59 (32)    138.27 (30)
         SRK9900 Šklíba Michal             75.58 (28)    214.25 (30)

31. DKL 1  KOB Kladno                                    245.52  +114.11
         DKL9900 Postolka Jáchym           67.51 (31)               
         DKL9800 Beneš Jan                108.24 (33)    176.15 (33)
         DKL9901 Vítek Karel               69.37 (25)    245.52 (31)

32. ABM 1  KOB Moira Brno                                247.09  +115.28
         ABM9919 Šnyrch Tomáš              88.56 (34)               
         ABM9711 Nekut Tomáš               66.28 (30)    155.24 (32)
         ABM9906 Šnyrch Jakub              91.45 (32)    247.09 (32)

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            48.12 (14)               
         ZBM9904 Král Jan                   DISK                    
         ZBM9903 Říčný Vojta               69.19 (23)               

    PGP 3  SK Praga                                         abs         
         PGP9808 Novák Aleš                70.43 (33)               
         PGP9707 Brázdil Petr              70.05 (31)    140.48 (31)
         PGP9701 Čermák Adam                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H180      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 111.58         
         TUR5102 Provazník Jiří            35.07 ( 5)               
         TUR5803 Konopáč Jiří              40.31 ( 3)     75.38 ( 2)
         TUR5501 Folprecht Miroslav        36.20 ( 4)    111.58 ( 1)

 2. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       115.33   + 3.35
         LPU5201 Farář Václav              34.53 ( 1)               
         LPU5206 Třasák Milan              45.38 (10)     80.31 ( 8)
         LPU6102 Roudný Václav             35.02 ( 2)    115.33 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       115.42   + 3.44
         LPU5101 Knap Jan                  34.56 ( 3)               
         LPU4501 Fridrich Jaroslav         45.19 ( 9)     80.15 ( 6)
         LPU6901 Fencl Petr                35.27 ( 3)    115.42 ( 3)

 4. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             119.32   + 7.34
         TBM5003 Zabloudil Pavel           37.42 (11)               
         TBM5103 Uhmann Petr               42.16 ( 5)     79.58 ( 4)
         TBM5807 Šebesta Vlastislav        39.34 ( 7)    119.32 ( 4)

 5. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       121.04   + 9.06
         VRL5002 Farář Jaroslav            35.11 ( 6)               
         VRL5001 Štregl Tomáš              45.10 ( 8)     80.21 ( 7)
         VRL4901 Knobloch Jindřich         40.43 ( 9)    121.04 ( 5)

 6. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              121.31   + 9.33
         VBM4732 Chmelík Aleš              35.02 ( 4)               
         VBM4410 Bauer Emil                45.04 ( 7)     80.06 ( 5)
         VBM6000 Hirš Libor                41.25 (11)    121.31 ( 6)

 7. VSP 1  USK Praha                                     128.30   +16.32
         VSP5000 Hořínek Jaroslav          38.35 (14)               
         VSP5100 Hora Vladimír             50.29 (12)     89.04 (13)
         VSP5001 Uher Petr                 39.26 ( 6)    128.30 ( 7)

 8. UOL 1  SK UP Olomouc                                 129.34   +17.36
         UOL5301 Navrátil Antonín          34.55 ( 2)               
         UOL4600 Horký Jan                 53.53 (16)     88.48 (12)
         UOL6503 Šimek Roman               40.46 (10)    129.34 ( 8)

 9. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 129.40   +17.42
         TUR4801 Jakubec Jindřich          47.17 (20)               
         TUR5100 Hudský Vlastimil          39.37 ( 2)     86.54 (10)
         TUR6602 Stárek Filip              42.46 (12)    129.40 ( 9)

10. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       129.59   +18.01
         LPU5905 Novotný Miroslav          37.24 ( 9)               
         LPU5408 Štěrba Pavel              37.02 ( 1)     74.26 ( 1)
         LPU5102 Sáňka Bedřich             55.33 (17)    129.59 (10)

11. SCP 1  OK Sparta Praha                               131.38   +19.40
         SCP6001 Hošek Ladislav            38.31 (13)               
         SCP5200 Přeček Zdeněk             52.50 (15)     91.21 (15)
         SCP4700 Buriánek Jaromír          40.17 ( 8)    131.38 (11)

12. MKP 1  SK Meteor Kačerov Praha                       138.26   +26.28
         MKP4700 Koč Zdeněk                40.27 (16)               
         MKP5401 Koč Lumír                 46.30 (11)     86.57 (11)
         MKP6402 Reichl Michal             51.29 (14)    138.26 (12)

13. MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                          139.08   +27.10
         MLA4201 Sklenář Jan               53.19 (21)               
         MLA4401 Fišák Jan                 51.09 (13)    104.28 (19)
         MLA5801 Milota Josef              34.40 ( 1)    139.08 (13)

14. OOP 1  TJ Opava                                      139.40   +27.42
         OOP5302 Rychlý Miloš              41.00 (18)               
         OOP5400 Sýkora Jiří               42.35 ( 6)     83.35 ( 9)
         OOP5001 Ševčík Břetislav          56.05 (18)    139.40 (14)

15. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   140.15   +28.17
         PZR4417 Pospíšil Jaromír          35.11 ( 6)               
         PZR6106 Skryja Bořivoj            40.53 ( 4)     76.04 ( 3)
         PZR4800 Kříž Pavel                64.11 (21)    140.15 (15)

16. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             142.35   +30.37
         TBM6005 Šuler Josef               38.30 (12)               
         TBM4907 Procházka Jan             55.46 (18)     94.16 (17)
         TBM5004 Sponar Jan                48.19 (13)    142.35 (16)

17. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         149.45   +37.47
         SJH6101 Romanovský Alois          37.02 ( 8)               
         SJH4201 Gřunděl Ivan              55.33 (17)     92.35 (16)
         SJH5901 Nosek Vladimír            57.10 (19)    149.45 (17)

18. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             155.31   +43.33
         ZLH4801 Babák Jiří                40.37 (17)               
         ZLH5950 Pavlíková Hana            61.16 (20)    101.53 (18)
         ZLH4800 Novotný Stanisl           53.38 (15)    155.31 (18)

19. CHT 1  OOB SK Chrast                                 156.42   +44.44
         CHT5301 Matras Jaroslav           46.04 (19)               
         CHT5101 Zlesák Milan              71.28 (21)    117.32 (22)
         CHT5901 Zeman Jaroslav            39.10 ( 5)    156.42 (19)

20. ADA 1  OOB TJ Spartak Adamov                         168.46   +56.48
         ADA5506 Jelínek Roman             54.39 (22)               
         ADA5505 Věžník Antonín            59.52 (19)    114.31 (21)
         ADA5111 Truhlář Karel             54.15 (16)    168.46 (20)

21. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       176.50   +64.52
         PBM5303 Robotka Libor             40.18 (15)               
         BBM5100 Denemarek Oldřich         74.02 (22)    114.20 (20)
         BBM5300 Ptáček Ladislav           62.30 (20)    176.50 (21)

    AOP 1  Orientační Běh Opava                            DISK         
         AOP5301 Krmášek Bohdan            37.29 (10)               
         AOP4801 Sonnek Miloš              51.43 (14)     89.12 (14)
         AOP6302 Sklenář Miroslav           DISK                    

MS  SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           143.19   +31.21
         SOP5101 Jurčák Karel              41.29                    
         SOP5701 Pospíšil Václav           45.35          87.04     
         SOP7808 Jurčák David              56.15         143.19     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          142.49         
         PHK9104 Kamenický Jakub           50.26 (13)               
         PHK9200 Petržela Jan              44.31 ( 1)     94.57 ( 1)
         PHK9101 Kubát Pavel               47.52 ( 4)    142.49 ( 1)

 2. PGP 1  SK Praga                                      144.22   + 1.33
         PGP8610 Flašar Jan                49.43 ( 9)               
         PGP8409 Šedivý Jan                48.34 ( 2)     98.17 ( 4)
         PGP8407 Procházka Jan             46.05 ( 2)    144.22 ( 2)

 3. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            145.21   + 2.32
         ZBM9302 Brlica Pavel              48.04 ( 2)               
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         50.05 ( 8)     98.09 ( 2)
         ZBM8841 Chromý Adam               47.12 ( 3)    145.21 ( 3)

 4. SSU 1  SK Severka Šumperk                            146.53   + 4.04
         SSU8243 Král Václav               51.47 (28)               
         SSU8802 Poklop Martin             49.26 ( 4)    101.13 ( 8)
         SSU8841 Král Vojtěch              45.40 ( 1)    146.53 ( 4)

 5. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       146.56   + 4.07
         LPU9036 Kamenický Matěj           48.16 ( 4)               
         LPU9307 Kubelka Tomáš             49.58 ( 6)     98.14 ( 3)
         LPU9005 Nožka Radek               48.42 ( 6)    146.56 ( 5)

 6. KAM 1  SK Kamenice                                   150.26   + 7.37
         KAM9403 Kettner Lukáš             51.55 (29)               
         KAM9601 Kettner Vojtěch           50.37 ( 9)    102.32 (16)
         KAM9401 Semík Ondřej              47.54 ( 5)    150.26 ( 6)

 7. ASU 1  Magnus Orienteering                           150.56   + 8.07
         ASU9444 Minář Marek               50.49 (18)               
         ASU9447 Horvát Petr               50.55 (10)    101.44 (12)
         ASU8808 Zbranek Roman             49.12 ( 7)    150.56 ( 7)

 8. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       151.42   + 8.53
         LPU9306 Záveský Filip             49.10 ( 5)               
         LPU8208 Zvěřina Petr              51.20 (12)    100.30 ( 7)
         LPU8002 Udržal Tomáš              51.12 ( 9)    151.42 ( 8)

 9. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            153.04   +10.15
         ZBM9300 Chloupek Adam             51.05 (20)               
         ZBM8919 Hájek Daniel              49.02 ( 3)    100.07 ( 5)
         ZBM9005 Nykodým Miloš             52.57 (15)    153.04 ( 9)

10. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            153.06   +10.17
         ZBM8101 Bukovac Palo              48.03 ( 1)               
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           53.32 (18)    101.35 (11)
         ZBM9102 Bravený Vít               51.31 (10)    153.06 (10)

11. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      153.29   +10.40
         LCE9501 Hubáček Jonáš             49.37 ( 6)               
         LCE8803 Cahel Marek               51.39 (14)    101.16 ( 9)
         LCE9601 Mudrák Štěpán             52.13 (12)    153.29 (11)

12. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 154.16   +11.27
         TUR8303 Dlabaja Tomáš             48.06 ( 3)               
         TUR9100 Wolf Daniel               53.13 (17)    101.19 (10)
         TUR9502 Horák Patrik              52.57 (15)    154.16 (12)

13. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 155.49   +13.00
         TUR7603 Baier Martin              51.09 (21)               
         TUR8103 Fodor Petr                51.17 (11)    102.26 (15)
         TUR8801 Hradec Pavel              53.23 (19)    155.49 (13)

14. PGP 2  SK Praga                                      156.06   +13.17
         PGP9103 Landovský Tomáš           51.28 (24)               
         PGP8700 Sysel Ctibor              52.01 (15)    103.29 (17)
         PGP7601 Matějů Luboš              52.37 (14)    156.06 (14)

15. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      157.08   +14.19
         SHK7601 Hepner David              51.46 (27)               
         SHK8901 Jirásek Michal            54.18 (21)    106.04 (22)
         SHK8406 Komanec Václav            51.04 ( 8)    157.08 (15)

16. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         157.22   +14.33
         SJC8104 Kovář Miroslav            54.19 (33)               
         SJC7702 Dávidík Marian            49.59 ( 7)    104.18 (20)
         SJC8102 Mrázek Jan                53.04 (17)    157.22 (16)

17. AOP 1  Orientační Běh Opava                          157.39   +14.50
         AOP9202 Navrátil Boris            50.40 (15)               
         AOP9301 Hadač Filip               49.38 ( 5)    100.18 ( 6)
         AOP9303 Schuster Marek            57.21 (30)    157.39 (17)

18. PGP 3  SK Praga                                      159.13   +16.24
         PGP8206 Procházka Jan             50.41 (16)               
         PGP9503 Veselý Jakub              51.25 (13)    102.06 (13)
         PGP9601 Landovský Jakub           57.07 (28)    159.13 (18)

19. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      159.56   +17.07
         LCE9302 Vavrys Johan              49.53 (10)               
         LCE9201 Valenta Jiří              52.29 (16)    102.22 (14)
         LCE8902 Slezák Zdeněk             57.34 (31)    159.56 (19)

20. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            160.05   +17.16
         ZBM8721 Zháňal Jan                49.38 ( 7)               
         ZBM8928 Zimmermann Jakub          54.16 (20)    103.54 (19)
         ZBM8707 Bialožyt Michal           56.11 (27)    160.05 (20)

21. AOP 2  Orientační Běh Opava                          160.41   +17.52
         AOP9602 Glonek Jakub              49.59 (12)               
         AOP7102 Košárek Pavel             53.33 (19)    103.32 (18)
         AOP9302 Rossmanith Vojtěch        57.09 (29)    160.41 (21)

22. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          160.59   +18.10
         PHK9001 Zelenka Tomáš             53.10 (32)               
         PHK9601 Mašata Matěj              54.19 (22)    107.29 (23)
         PHK9500 Dzioba Mateusz            53.30 (20)    160.59 (22)

23. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            164.36   +21.47
         BOR9503 Pavlovec Jan              50.29 (14)               
         BOR9608 Burda Matěj               62.23 (37)    112.52 (29)
         BOR9007 Kořínek Tomáš             51.44 (11)    164.36 (23)

24. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            166.57   +24.08
         ZBM9515 Hruška Jakub              51.43 (26)               
         ZBM9103 Švirák Ondřej             62.38 (38)    114.21 (31)
         ZBM8507 Palas Jan                 52.36 (13)    166.57 (24)

25. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           168.29   +25.40
         VPM8449 Bouchal Jiří              50.49 (18)               
         VPM8807 Kamaryt Tomáš             59.42 (34)    110.31 (26)
         VPM7702 Vodrážka Ondřej           57.58 (32)    168.29 (25)

26. VLI 1  Slavia Liberec orienteering                   168.43   +25.54
         VLI8800 Škoda Jakub               52.12 (30)               
         VLI8901 Kobr Tomáš                57.47 (27)    109.59 (25)
         VLI6001 Henych Petr               58.44 (33)    168.43 (26)

27. SJC 2  TJ Sportcentrum Jičín                         169.02   +26.13
         SJC8703 Beneš Jan                 52.16 (31)               
         SJC8709 Drobník Michal            60.56 (36)    113.12 (30)
         SJC8801 Špicar Petr               55.50 (25)    169.02 (27)

28. SJI 1  OK Jihlava                                    169.07   +26.18
         SJI9602 Vacek Vojtěch             57.30 (38)               
         SJI7313 Prášil Marek              58.20 (29)    115.50 (33)
         SJI9601 Čech Jan                  53.17 (18)    169.07 (28)

29. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  169.37   +26.48
         TRI9103 Kantor Ondřej             50.47 (17)               
         TRI9601 Walach Ondřej             65.14 (41)    116.01 (36)
         TRI9301 Argaláš Michal            53.36 (21)    169.37 (29)

30. CHT 1  OOB SK Chrast                                 169.50   +27.01
         CHT8501 Drahokoupil Aleš          51.29 (25)               
         CHT8510 Kopáček Jan               54.31 (23)    106.00 (21)
         CHT8001 Matras Tomáš              63.50 (40)    169.50 (30)

31. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 174.15   +31.26
         TUR8900 Schulhof Jan              59.17 (41)               
         TUR8700 Luštický Martin           58.55 (32)    118.12 (37)
         TUR8501 Holas Ondřej              56.03 (26)    174.15 (31)

32. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           174.16   +31.27
         STE9202 Doležel Ondřej            55.56 (35)               
         STE7401 Tomanek Daniel            58.42 (31)    114.38 (32)
         STE9411 Skoupý Jan                59.38 (34)    174.16 (32)

33. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 174.17   +31.28
         CHC9501 Křivda Martin             54.24 (34)               
         CHC8502 Pešek Ondřej              58.06 (28)    112.30 (27)
         CHC8801 Grundman Vojtěch          61.47 (36)    174.17 (33)

34. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      174.50   +32.01
         SHK7801 Paclík Roman              56.01 (36)               
         SHK7911 Weiner Jakub              56.46 (26)    112.47 (28)
         SHK7905 Svoboda Lukáš             62.03 (37)    174.50 (34)

35. DOB 1  KOB Dobruška                                  175.22   +32.33
         DOB9200 Dutkowski Mikolaj         51.14 (22)               
         DOB8002 Janda Martin              56.45 (25)    107.59 (24)
         DOB8737 Hošek Radim               67.23 (45)    175.22 (35)

36. TUR 4  OOB TJ Turnov                                 176.46   +33.57
         TUR8402 Brož Marek                57.32 (40)               
         TUR8401 Váňa Martin               58.25 (30)    115.57 (35)
         TUR8406 Kořínek Jindřich          60.49 (35)    176.46 (36)

37. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              178.55   +36.06
         VBM7246 Fučík Karel               49.40 ( 8)               
         VBM8103 Mazal Zdeněk              66.12 (42)    115.52 (34)
         VBM8801 Bravený Adam              63.03 (39)    178.55 (37)

38. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       180.24   +37.35
         LPU9410 Grundmann Jan             61.20 (43)               
         LPU9301 Čermák Jan                63.46 (39)    125.06 (42)
         LPU9001 Hovorka Lukáš             55.18 (24)    180.24 (38)

39. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             181.17   +38.28
         TBM8201 Kozák Osvald              49.56 (11)               
         TBM8903 Štrajt Michal             68.40 (44)    118.36 (38)
         TBM8215 Liščinský Zdeněk          62.41 (38)    181.17 (39)

40. ASU 2  Magnus Orienteering                           182.24   +39.35
         ASU8304 Khýn Vítězslav            56.05 (37)               
         ASU8817 Navrátil Tomáš            71.35 (46)    127.40 (43)
         ASU9348 Mušínský Tomáš            54.44 (22)    182.24 (40)

41. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       185.54   +43.05
         LPU9505 Waněk Adam                61.27 (44)               
         LPU9502 Deml Tomáš                59.36 (33)    121.03 (40)
         LPU8701 Fiala Petr                64.51 (42)    185.54 (41)

42. ABM 1  KOB Moira Brno                                189.03   +46.14
         ABM9211 Novotný Ondřej            66.32 (46)               
         ABM9410 Mokrý Ondřej              55.29 (24)    122.01 (41)
         ABM7415 Palát Petr                67.02 (44)    189.03 (42)

43. LCE 3  OOB TJ Slovan Luhačovice                      199.42   +56.53
         LCE9102 Vlažný Jakub              69.01 (48)               
         LCE9001 Slezák Jiří               60.27 (35)    129.28 (45)
         LCE9602 Slíva Jan                 70.14 (46)    199.42 (43)

44. AOP 3  Orientační Běh Opava                          201.08   +58.19
         AOP8801 Holuša Jakub              68.47 (47)               
         AOP9201 Sýkora Jan                67.08 (43)    135.55 (46)
         AOP9501 Sklenář Martin            65.13 (43)    201.08 (44)

45. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     203.37   +60.48
         OSN9549 Kamenický Jeroným         51.19 (23)               
         OSN9339 Kamenický Tobiáš          69.07 (45)    120.26 (39)
         OSN6004 Kamenický Radan           83.11 (50)    203.37 (45)

46. PGP 4  SK Praga                                      203.55   +61.06
         PGP8202 Laciga Radek              57.30 (38)               
         PGP8302 Sysel Ondřej              71.48 (47)    129.18 (44)
         PGP9405 Uhlíř Marek               74.37 (47)    203.55 (46)

47. KAM 2  SK Kamenice                                   212.10   +69.21
         KAM9202 Hájek Adam                59.20 (42)               
         KAM9452 Kamererová Valerie        76.55 (48)    136.15 (47)
         KAM9402 Kapal Tomáš               75.55 (49)    212.10 (47)

48. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           221.16   +78.27
         LPM7820 Suchý Petr                61.33 (45)               
         LPM8500 Šilhavý Jakub             84.34 (50)    146.07 (48)
         LPM9602 Pešek Martin              75.09 (48)    221.16 (48)

49. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            233.11   +90.22
         KSU9043 Vozda Vojtěch             69.06 (49)               
         KSU9202 Jílek Jakub               99.37 (51)    168.43 (50)
         KSU9045 Janů Zdeněk               64.28 (41)    233.11 (49)

50. SHK 3  OK Slavia Hradec Králové                      244.46  +101.57
         SHK9403 Remeš Petr                79.17 (50)               
         SHK8904 Tomalík Ondřej            80.00 (49)    159.17 (49)
         SHK8200 Souček Tomáš              85.29 (51)    244.46 (50)

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP9600 Illner Vojtěch             DISK                    
         DKP7701 Kolín Jan                 63.53 (40)               
         DKP8306 Janata Martin             54.45 (23)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
HD12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZCO 1  Západočeská oblast                             60.39         
         VPM0301 Šauli Filip               18.56 ( 5)               
         ONO0301 Oncirk Jan                21.05 ( 2)     40.01 ( 1)
         NEJ0300 Tokár Radim               20.38 ( 5)     60.39 ( 1)

 2. JMO 1  Jihomoravská oblast                            60.57   + 0.18
         JMO0401 Doušek Tomáš              18.44 ( 3)               
         JMO0406 Gryc Ondřej               23.42 (11)     42.26 ( 5)
         JMO0411 Milán Jakub               18.31 ( 1)     60.57 ( 2)

 3. MSK 1  Moravskoslezský kraj                           61.00   + 0.21
         TRI0301 Bialožyt Marek            18.49 ( 4)               
         AOP0350 Hájková Lucie             22.31 ( 7)     41.20 ( 4)
         AOP0301 Valík Adam                19.40 ( 3)     61.00 ( 3)

 4. JEO 1  Ještědská oblast                               61.29   + 0.50
         TJN0302 Vitebský Lukáš            18.36 ( 2)               
         TJN0300 Dejnožka Vojtěch          21.37 ( 3)     40.13 ( 2)
         TJN0401 Tkáč Matěj                21.16 ( 7)     61.29 ( 4)

 5. STC 1  Středočeská oblast                             62.05   + 1.26
         KAM0301 Chaloupka Viktor          19.01 ( 6)               
         KAM0309 Škácha Vít                22.07 ( 5)     41.08 ( 3)
         KAM0405 Gajda Martin              20.57 ( 6)     62.05 ( 5)

 6. POB 1  Pražská oblast                                 65.20   + 4.41
         PGP0300 Kožina Štěpán             18.35 ( 1)               
         VSP0406 Průša Dominik             27.15 (25)     45.50 (11)
         MFP0300 Šimša Martin              19.30 ( 2)     65.20 ( 6)

 7. JMO 2  Jihomoravská oblast                            65.39   + 5.00
         JMO0404 Ehl Ondřej                21.15 ( 9)               
         JMO0362 Mulíčková Markéta         21.43 ( 4)     42.58 ( 6)
         JMO0357 Vedrová Ela               22.41 ( 9)     65.39 ( 7)

 8. HAN 1  Hanácká oblast                                 67.42   + 7.03
         KSU0606 Štábl Patrik              25.40 (32)               
         KSU0306 Stryk Štěpán              22.16 ( 6)     47.56 (13)
         KSU0401 Štábl Adam                19.46 ( 4)     67.42 ( 8)

 9. POB 2  Pražská oblast                                 68.24   + 7.45
         VSP0400 Zakouřil Matyáš           25.14 (27)               
         DKP0351 Tichá Dorotea             20.31 ( 1)     45.45 (10)
         EKP0508 Bolehovský Daniel         22.39 ( 8)     68.24 ( 9)

10. JEO 2  Ještědská oblast                               69.02   + 8.23
         JEN0401 Zabořil Ondřej            21.30 (12)               
         LLI0404 Peterka Jakub             23.23 ( 9)     44.53 ( 7)
         BOR0400 Janoušek Slávek           24.09 (13)     69.02 (10)

11. STC 2  Středočeská oblast                             69.03   + 8.24
         ROZ0300 Sedláček Jaroslav         20.53 ( 8)               
         KAM0650 Škáchová Viktorie         24.45 (14)     45.38 ( 9)
         DOR0403 Janda Jakub               23.25 (11)     69.03 (11)

12. STC 3  Středočeská oblast                             70.40   +10.01
         KAM0300 Kovářík Tomáš             20.20 ( 7)               
         KAM0350 Hankovcová Helena         25.14 (17)     45.34 ( 8)
         KAM0551 Balejová Julie            25.06 (19)     70.40 (12)

13. JMO 6  Jihomoravská oblast                            73.10   +12.31
         JMO0501 Bukovác Filip             25.00 (25)               
         JMO0604 Urbánek Tomáš             23.08 ( 8)     48.08 (15)
         JMO0505 Zřídkaveselý Adam         25.02 (18)     73.10 (13)

14. VYS 2  Oblast Vysočina                                74.15   +13.36
         OSN0454 Stoklasová Zuzana         23.27 (18)               
         PZR0351 Sobotková Klára           25.06 (15)     48.33 (16)
         SJH0401 Dundáček Karel            25.42 (22)     74.15 (14)

15. ZCO 2  Západočeská oblast                             74.36   +13.57
         VPM0456 Šauli Kateřina            24.07 (21)               
         NEJ0350 Nádeníčková Iva           25.59 (18)     50.06 (20)
         KRL0351 Fišarová Eliška           24.30 (15)     74.36 (15)

16. ZCO 4  Západočeská oblast                             75.13   +14.34
         VPM0350 Kovářová Lucie            24.09 (22)               
         VPM0452 Staňková Radka            26.08 (20)     50.17 (21)
         VPM0451 Richtrová Kamila          24.56 (17)     75.13 (16)

17. HAN 2  Hanácká oblast                                 75.16   +14.37
         KSU0333 Patterman Prokop          25.35 (31)               
         ZLH0301 Novotný Erik              24.27 (13)     50.02 (19)
         KON0404 Beneš Jindřich            25.14 (20)     75.16 (17)

18. POB 5  Pražská oblast                                 75.26   +14.47
         VSP0456 Štraitová Jolana          21.25 (10)               
         PGP0550 Malečková Hana            27.44 (28)     49.09 (17)
         MFP0551 Šimšová Pavla             26.17 (24)     75.26 (18)

19. VAL 2  Valašská oblast                                75.33   +14.54
         TZL0502 Pekárek Tobias            23.38 (19)               
         TZL0551 Batani Valentina          27.07 (24)     50.45 (23)
         TZL0404 Novosad Pavel             24.48 (16)     75.33 (19)

20. VYS 1  Oblast Vysočina                                75.37   +14.58
         SJH0301 Hojný Jáchym              21.27 (11)               
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           26.03 (19)     47.30 (12)
         SJI0301 Venhoda Matěj             28.07 (31)     75.37 (20)

21. STC 4  Středočeská oblast                             76.34   +15.55
         RIC0303 Šrámek Jaromír            22.00 (14)               
         DOR0455 Arnoštová Veronika        27.46 (29)     49.46 (18)
         DOR0351 Nentvichová Julie         26.48 (28)     76.34 (21)

22. MSK 2  Moravskoslezský kraj                           76.43   +16.04
         VRB0303 Peňáz Vojtěch             29.23 (38)               
         TRI0401 Mrózek Pawel              23.29 (10)     52.52 (27)
         BFM0305 Bjolek Michal             23.51 (12)     76.43 (22)

23. STC 5  Středočeská oblast                             77.08   +16.29
         RIC0550 Pelantová Martina         24.22 (24)               
         RIC0450 De Heij Laura             26.18 (21)     50.40 (22)
         ROU0451 Černá Ema                 26.28 (26)     77.08 (23)

24. HAN 3  Hanácká oblast                                 79.03   +18.24
         PLU0351 Černochová Michaela       25.11 (26)               
         UOL0451 Smékalová Karolína        28.20 (32)     53.31 (29)
         KSU0393 Tesařová Tereza           25.32 (21)     79.03 (24)

25. JEO 4  Ještědská oblast                               79.17   +18.38
         TJN0350 Vitebská Eliška           21.32 (13)               
         LLI0350 Nejedlová Josefína        31.08 (39)     52.40 (25)
         VLI0451 Podrábská Alžběta         26.37 (27)     79.17 (25)

26. POB 3  Pražská oblast                                 80.14   +19.35
         TAP0452 Bulířová Ema              22.05 (15)               
         PGP0401 Čtrnáct František         31.43 (41)     53.48 (30)
         EKP0412 Kabát Martin              26.26 (25)     80.14 (26)

27. POB 8  Pražská oblast                                 80.29   +19.50
         EKP0402 Blaha Michal              24.18 (23)               
         DKP0502 Šubrt Vojtěch             28.03 (31)     52.21 (24)
         EKP0401 Blaha Jiří                28.08 (32)     80.29 (27)

28. POB 4  Pražská oblast                                 80.42   +20.03
         TAP0400 Tůma Šimon                25.16 (28)               
         EKP0551 Pecková Tereza            27.49 (30)     53.05 (28)
         VSP0409 Nosek Daniel              27.37 (30)     80.42 (28)

29. HAN 4  Hanácká oblast                                 81.03   +20.24
         UOL0452 Binarová Adéla            26.10 (34)               
         PLU0577 Otrubová Anna             26.31 (22)     52.41 (26)
         UOL0450 Smékalová Viktorie        28.22 (34)     81.03 (29)

30. JEO 3  Ještědská oblast                               82.31   +21.52
         TJN0303 Řehoř Vojta               29.22 (37)               
         VLI0302 Ekert Tomáš               27.02 (23)     56.24 (35)
         VLI0509 Bednařík Vilém            26.07 (23)     82.31 (30)

31. POB 7  Pražská oblast                                 84.30   +23.51
         VSP0401 Titz Adam                 25.18 (29)               
         VSP0457 Nosková Barbora           30.57 (38)     56.15 (33)
         VSP0455 Beranová Hana             28.15 (33)     84.30 (31)

32. JMO 3  Jihomoravská oblast                            85.20   +24.41
         JMO0307 Palát Tomáš               23.22 (17)               
         JMO0460 Miková Lenka              30.49 (36)     54.11 (31)
         JMO0400 Rada Štěpán               31.09 (38)     85.20 (32)

33. JEO 5  Ještědská oblast                               85.47   +25.08
         VLI0359 Bednaříková Emma          27.10 (35)               
         TUR0551 Novotná Michaela          28.46 (33)     55.56 (32)
         TUR0552 Novotná Barbora           29.51 (37)     85.47 (33)

34. POB 6  Pražská oblast                                 87.39   +27.00
         VSP0454 Aschermannová Klára       22.05 (15)               
         EKP0351 Janečková Josefína        34.24 (46)     56.29 (36)
         VSP0453 Kopecká Valentýna         31.10 (39)     87.39 (34)

35. PLU 1  TJ Sokol Plumlov                               87.50   +27.11
         PLU0501 Otruba František          23.43 (20)               
         PLU0350 Němečková Kateřina        24.21 (12)     48.04 (14)
         PLU0500 Černoch Martin            39.46 (43)     87.50 (35)

36. VAL 3  Valašská oblast                                88.17   +27.38
         TZL0550 Batani Valeria            30.29 (40)               
         TZL0451 Mrkvičková Ema            29.02 (35)     59.31 (39)
         TZL0401 Eichler Vít               28.46 (35)     88.17 (36)

37. MSK 3  Moravskoslezský kraj                           93.48   +33.09
         TRI0451 Haltofová Romana          32.38 (42)               
         HAV0451 Švidrnochová Eliška       31.35 (40)     64.13 (41)
         AOP0453 Kovalčíková Anna          29.35 (36)     93.48 (37)

38. VAL 4  Valašská oblast                                96.01   +35.22
         LCE0402 Humeník David             29.42 (39)               
         LCE0502 Sláma Šimon               32.20 (43)     62.02 (40)
         TZL0400 Šemnický Jakub            33.59 (40)     96.01 (38)

39. JEO 6  Ještědská oblast                               98.45   +38.06
         TUR0450 Hudská Štěpánka           37.44 (45)               
         CHA0450 Tomanicová Sofie          33.43 (45)     71.27 (43)
         CHA0555 Matyášová Kristýna        27.18 (29)     98.45 (39)

40. VYS 3  Oblast Vysočina                               100.36   +39.57
         SJI0551 Srbová Michaela           26.02 (33)               
         SJH0454 Novotná Jitka             33.20 (44)     59.22 (37)
         SJH0453 Komárková Jindra          41.14 (44)    100.36 (40)

41. AOP 1  Orientační Běh Opava                          104.40   +44.01
         AOP0452 Klechová Karolína         30.35 (41)               
         AOP0651 Holasová Barbora          28.55 (34)     59.30 (38)
         AOP0601 Jelínek Jakub             45.10 (45)    104.40 (41)

42. JEO 7  Ještědská oblast                              115.35   +54.56
         VLI0452 Šestáková Marie           37.53 (46)               
         TJN0600 Dejnožka Martin           27.18 (26)     65.11 (42)
         TJN0355 Mrkvičková Veronika       50.24 (46)    115.35 (42)

43. AOP 2  Orientační Běh Opava                          127.42   +67.03
         AOP0351 Pachmannová Bára          33.57 (44)               
         AOP0551 Pachmannová Katka         40.54 (47)     74.51 (44)
         AOP0652 Gallo Natálie             52.51 (47)    127.42 (43)

44. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         176.30  +115.51
         SJH0551 Blažková Veronika         33.08 (43)               
         SJH0651 Benešová Michaela         63.48 (48)     96.56 (45)
         SJH0751 Komárková Zbyňka          79.34 (48)    176.30 (44)

    JMO 5  Jihomoravská oblast                             DISK         
         JMO0553 Ondrová Anna               DISK                    
         JMO0651 Procházková Doubravka     27.36 (27)               
         JMO0352 Barnatová Klára           34.49 (42)               

    JMO 4  Jihomoravská oblast                             DISK         
         JMO0451 Čelechovská Radka          DISK                    
         JMO0369 Patermannová Eliška       32.00 (42)               
         JMO0351 Hovořáková Karolína       34.45 (41)               

    VAL 1  Valašská oblast                                 DISK         
         OTK0351 Panovcová Anita           29.14 (36)               
         SKM0551 Dittrichová Lucie          DISK                    
         LCE0351 Hubáčková Dagmar          22.56 (10)               

    ZCO 3  Západočeská oblast                              DISK         
         VPM0503 Kurz Ondřej                DISK                    
         MLA0302 Šesták Štěpán             25.07 (16)               
         SKV0401 Štěrba Marek              24.17 (14)               

    MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                             abs         
         MLA0501 Černý Jonáš               25.23 (30)               
         MLA0451 Bartošová Marie           30.56 (37)     56.19 (34)
         MLA                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 21.10.2015 19:53
10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. 79F 1                                                115.02         
         79F9800 Kaario Otto               36.02 ( 1)               
         79F9401 Sulkula Ilari             38.52 ( 1)     74.54 ( 1)
         79F9450 Viholainen Eeli           40.08 ( 1)    115.02 ( 1)

 2. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         124.01   + 8.59
         SJC8702 Holas Štěpán              36.23 ( 2)               
         SJC8309 Žaloudek Petr             40.27 ( 2)     76.50 ( 2)
         SJC8351 Mrázková Romana           47.11 ( 8)    124.01 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       126.45   +11.43
         LPU9110 Procházka Tomáš           42.41 (16)               
         LPU9303 Kos Tomáš                 42.14 ( 3)     84.55 ( 3)
         LPU8605 Lenner Miroslav           41.50 ( 2)    126.45 ( 3)

 4. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          129.39   +14.37
         PHK8802 Panchártek Jan            38.50 ( 6)               
         LTU8950 Petrželová Tereza         48.44 (14)     87.34 ( 6)
         PHK8701 Justa Pavel               42.05 ( 3)    129.39 ( 4)

 5. 79F 2                                                132.50   +17.48
         79F9801 Rintala Niku              43.42 (22)               
         79F9400 Senttula Tuukka           42.29 ( 4)     86.11 ( 4)
         79F9500 Leinonen Pauli            46.39 ( 7)    132.50 ( 5)

 6. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       133.39   +18.37
         BBM9500 Záděra Pavel              43.42 (22)               
         BBM7205 Fiala Jan                 45.49 ( 9)     89.31 ( 8)
         BBM9600 Ptáček Pavel              44.08 ( 5)    133.39 ( 6)

 7. ASU 1  Magnus Orienteering                           136.39   +21.37
         ASU9843 Sláma Dušan               44.24 (28)               
         ASU9243 Ostřanský Filip           44.37 ( 5)     89.01 ( 7)
         ASU9141 Hnilica Přemek            47.38 (11)    136.39 ( 7)

 8. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              137.48   +22.46
         SRK8905 Pátek Lukáš               44.23 (27)               
         SRK7501 Šklíba Jan                48.58 (15)     93.21 (11)
         SRK7807 Potštejnský Jan           44.27 ( 6)    137.48 ( 8)

 9. SJI 1  OK Jihlava                                    138.06   +23.04
         SJI8306 Kadlec Jan                49.43 (42)               
         SJI8509 Plíhal Tomáš              44.45 ( 7)     94.28 (16)
         SJI9201 Suchý Jiří                43.38 ( 4)    138.06 ( 9)

10. ASU 2  Magnus Orienteering                           144.46   +29.44
         ASU9106 Hrobař Štěpán             40.44 ( 9)               
         MOV9852 Vývodová Jana             53.30 (23)     94.14 (15)
         ASU9747 Kašpar Jakub              50.32 (16)    144.46 (10)

11. 79F 8                                                145.26   +30.24
         79F0100 Rissanen Antti            45.05 (30)               
         79F0050 Klemettinen Kaisa         51.09 (18)     96.14 (21)
         79F7000 Klemettinen Vesa          49.12 (14)    145.26 (11)

12. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          151.42   +36.40
         PHK8900 Šabatka Zdeněk            38.19 ( 4)               
         PHK9401 Kamenický Ondřej          55.03 (30)     93.22 (12)
         PHK8505 Veselý Ondřej             58.20 (25)    151.42 (12)

13. SCP 1  OK Sparta Praha                               152.11   +37.09
         SCP7555 Petráňová Jana            44.50 (29)               
         SCP7950 Hojná Silvie              52.04 (19)     96.54 (24)
         DKP7752 Snížková Petra            55.17 (23)    152.11 (13)

14. 79F 7                                                154.28   +39.26
         79F9700 Hannunen Otto             42.41 (16)               
         79F9850 Klemettinen Veera         44.38 ( 6)     87.19 ( 5)
         79F9753 Aaltonen Katariina        67.09 (42)    154.28 (14)

15. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            155.13   +40.11
         ZBM8242 Brabec Jaroslav           41.24 (13)               
         ZBM8485 Uhnavá Markéta            54.55 (29)     96.19 (23)
         ZBM8110 Jevsejenko Alexandr       58.54 (27)    155.13 (15)

16. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            155.33   +40.31
         ZBM8100 Hikl Tomáš                40.39 ( 7)               
         ZBM9150 Mezníková Lucie           52.43 (20)     93.22 (12)
         ZBM9902 Komenda Jan               62.11 (36)    155.33 (16)

17. PLU 1  TJ Sokol Plumlov                              155.44   +40.42
         PLU7417 Otruba Marek              43.19 (19)               
         PLU7777 Němečková Věra            64.51 (44)    108.10 (38)
         PLU8417 Stoklasa Bohumil          47.34 (10)    155.44 (17)

18. DOB 1  KOB Dobruška                                  156.39   +41.37
         DOB7907 Fátor Jan                 40.58 (11)               
         DOB8971 Hošková Tereza            68.20 (53)    109.18 (40)
         TJN9101 Picek Jan                 47.21 ( 9)    156.39 (18)

19. 79F 3                                                156.49   +41.47
         79F9701 Sulkula Paulus            46.54 (35)               
         79F9751 Puikkonen Janika          57.12 (36)    104.06 (32)
         79F9950 Viholainen Elisa          52.43 (18)    156.49 (19)

20. LLI 2  TJ Loko Liberec                               156.54   +41.52
         LLI9603 Fürst Matouš              37.49 ( 3)               
         LLI0002 Bradáč Jakub              66.22 (49)    104.11 (33)
         LLI0201 Paroulek Lukáš            52.43 (18)    156.54 (20)

21. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            157.06   +42.04
         ZBM8511 Drábek Jan                45.32 (32)               
         ZBM9353 Koporová Petra            48.07 (13)     93.39 (14)
         ZBM8870 Chromá Adéla              63.27 (38)    157.06 (21)

22. AOP 1  Orientační Běh Opava                          157.07   +42.05
         AOP9450 Tesařová Marcela          50.28 (44)               
         SOP9951 Poláková Tereza           52.46 (21)    103.14 (31)
         AOP9350 Mrázová Pavla             53.53 (21)    157.07 (22)

23. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             157.37   +42.35
         DKP9301 Klaška Pavel              44.12 (25)               
         DKP9401 Řada Jakub                45.19 ( 8)     89.31 ( 8)
         DKP7201 Víteček Jan               68.06 (46)    157.37 (23)

24. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      158.58   +43.56
         LCE8901 Vlažný Jan                54.46 (55)               
         LCE0012 Zentrich Dušan            49.59 (17)    104.45 (36)
         LCE0003 Bitto Maxim               54.13 (22)    158.58 (24)

25. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       159.04   +44.02
         LPU9302 Kos Oldřich               45.21 (31)               
         LPU9405 Zelinka Jan               54.40 (26)    100.01 (27)
         LPU9609 Kaplan Martin             59.03 (28)    159.04 (25)

26. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            159.09   +44.07
         ZBM9433 Polster Thomas            41.43 (15)               
         ZBM9457 Chroustová Lenka          54.32 (25)     96.15 (22)
         ZBM9550 Galatíková Lucie          62.54 (37)    159.09 (26)

27. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 159.59   +44.57
         TUR8951 Dundrová Lucie            43.59 (24)               
         TUR9253 Myslivečková Zuzana       56.18 (32)    100.17 (28)
         TUR8852 Sehnalová Tereza          59.42 (31)    159.59 (27)

28. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       161.12   +46.10
         LPU9706 Bezdíček Kryštof          54.40 (54)               
         LPU9802 Žák Jan                   47.13 (11)    101.53 (29)
         LPU8151 Klimplová Zuzana          59.19 (29)    161.12 (28)

29. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       161.53   +46.51
         LPU7957 Lučanová Marta            47.06 (36)               
         LPU8752 Hermanová Zuzana          47.30 (12)     94.36 (17)
         LPU7670 Držková Markéta           67.17 (45)    161.53 (29)

30. 79F 6                                                162.39   +47.37
         79F0000 Vaismaa Lassi             56.16 (60)               
         79F7200 Kaario Kimmo              46.56 (10)    103.12 (30)
         79F9752 Raivio Venla-Lyydia       59.27 (30)    162.39 (30)

31. SJC 2  TJ Sportcentrum Jičín                         166.10   +51.08
         SJC7962 Ticháčková Magdalena      49.50 (43)               
         SJC8951 Soukupová Lucie           54.40 (26)    104.30 (34)
         SJC8451 Tomešová Daniela          61.40 (35)    166.10 (31)

32. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              168.04   +53.02
         TJN0001 Šmaus Antonín             53.02 (52)               
         TJN9901 Novotný Marek             66.17 (48)    119.19 (51)
         TJN9802 Michek David              48.45 (13)    168.04 (32)

33. TJN 3  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              168.05   +53.03
         TJN9502 Hájek Vojtěch             59.06 (62)               
         TJN9501 Posselt Martin            56.38 (34)    115.44 (45)
         TJN9500 Vaniš Ondřej              52.21 (17)    168.05 (33)

34. LLI 1  TJ Loko Liberec                               168.06   +53.04
         LLI9651 Štičková Anna             41.28 (14)               
         LLI9854 Fürstová Anna             56.22 (33)     97.50 (25)
         LLI9552 Hoidekrová Lucie          70.16 (52)    168.06 (34)

35. KAM 1  SK Kamenice                                   168.27   +53.25
         KAM9305 Prášek Přemysl            48.40 (40)               
         KAM9354 Aschermannová Petra       58.45 (38)    107.25 (37)
         KAM9501 Čermák Matyáš             61.02 (34)    168.27 (35)

36. PGP 1  SK Praga                                      168.48   +53.46
         PGP9350 Kožinová Anna             51.09 (47)               
         PGP9055 Bialožytová Tereza        53.28 (22)    104.37 (35)
         PGP9255 Westin Kjersti            64.11 (40)    168.48 (36)

37. PTI 1  Sportovní klub Ptení                          168.55   +53.53
         PTI8527 Klváček Aleš              40.43 ( 8)               
         PTI8365 Mikušová Ivana            67.29 (50)    108.12 (39)
         PTI9474 Vítková Lucie             60.43 (33)    168.55 (37)

38. 79F 5                                                169.25   +54.23
         79F9900 Kaario Arttu              38.40 ( 5)               
         79F0051 Kovanen Anu               57.00 (35)     95.40 (20)
         79F9750 Hannunen Olga             73.45 (57)    169.25 (38)

39. VIC 1  OB Vizovice                                   177.19   +62.17
         VIC8931 Panovec Jan               47.42 (37)               
         VIC8308 Měrka Roman               70.58 (55)    118.40 (50)
         VIC9898 Kůstková Daniela          58.39 (26)    177.19 (39)

40. DOB 2  KOB Dobruška                                  178.02   +63.00
         DOB9800 Garstka Jakub             46.09 (33)               
         DOB8803 Lžíčař Martin             64.37 (43)    110.46 (41)
         DOB8751 Peterová Věra             67.16 (44)    178.02 (40)

41. PTI 3  Sportovní klub Ptení                          179.45   +64.43
         PTI8771 Boháčová Lucie            57.20 (61)               
         PTI8448 Uhrovič Blahoslav         74.18 (59)    131.38 (60)
         PTI7619 Dušek Václav              48.07 (12)    179.45 (41)

42. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 181.07   +66.05
         TUR9500 Nejman Stanislav          51.58 (48)               
         TUR8750 Jirků Martina             79.26 (64)    131.24 (59)
         TUR9901 Karatsiolis Kryštof       49.43 (15)    181.07 (42)

43. SJI 2  OK Jihlava                                    181.53   +66.51
         SJI9203 Škrabánek Matěj           47.45 (38)               
         SJI9056 Řezníčková Tereza         65.19 (47)    113.04 (44)
         SJI8956 Kafková Tereza            68.49 (47)    181.53 (43)

44. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         183.02   +68.00
         SJH9201 Tichý Tomáš               42.55 (18)               
         SJH7801 Beran Pavel               56.07 (31)     99.02 (26)
         SJH7550 Blažková Markéta          84.00 (60)    183.02 (44)

45. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      185.21   +70.19
         SHK8152 Hepnerová Martina         43.37 (21)               
         SHK8950 Kettnerová Dana           72.18 (56)    115.55 (46)
         SHK8804 Vojta Marek               69.26 (49)    185.21 (45)

46. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            185.38   +70.36
         ZBM8206 Koča Jaroslav             54.55 (57)               
         ZBM8451 Stachoňová Barbara        63.28 (42)    118.23 (48)
         ZBM7651 Cicvárková Lucie          67.15 (43)    185.38 (46)

47. SSU 2  SK Severka Šumperk                            188.31   +73.29
         SSU9191 Březinová Marie           50.43 (46)               
         SSU7401 Seidenglanz Marek         77.13 (62)    127.56 (56)
         SSU0000 Kaprál Jan                60.35 (32)    188.31 (47)

48. 79F 4                                                188.56   +73.54
         79F9901 Sipiläinen Konsta         41.10 (12)               
         79F9851 Kovanen Maiju             54.22 (24)     95.32 (19)
         79F9951 Sulkula Evita             93.24 (63)    188.56 (48)

49. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             189.04   +74.02
         DKP8200 Nývlt Martin              43.20 (20)               
         DKP8717 Pospíšil Ondřej           49.01 (16)     92.21 (10)
         DKP7250 Tichá Dagmar              96.43 (64)    189.04 (49)

50. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            189.26   +74.24
         ZBM9905 Kinc Martin               48.55 (41)               
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        61.54 (40)    110.49 (42)
         ZBM9053 Smoradová Barbora         78.37 (59)    189.26 (50)

51. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         189.50   +74.48
         SJH8901 Kovář Jaroslav            46.22 (34)               
         SJH7002 Hojný Jaroslav            65.13 (46)    111.35 (43)
         SJH6951 Hojná Tereza              78.15 (58)    189.50 (51)

52. VLI 1  Slavia Liberec orienteering                   189.54   +74.52
         VLI8100 Kolaja Jan                61.26 (66)               
         VLI7451 Podrábská Marie           58.53 (39)    120.19 (52)
         VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana      69.35 (50)    189.54 (52)

53. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 190.19   +75.17
         TUR9951 Nejezchlebová Martina     60.23 (65)               
         TUR9952 Thořová Markéta           57.57 (37)    118.20 (47)
         TUR9755 Nejezchlebová Barbora     71.59 (56)    190.19 (53)

54. PBM 1  TJ Spartak 1. Brněnská                        190.47   +75.45
         PBM7301 Kheil Radim               50.37 (45)               
         PBM7375 Tršová Daniela            75.19 (60)    125.56 (54)
         PBM7302 Trš Lubomír               64.51 (41)    190.47 (54)

55. PTI 2  Sportovní klub Ptení                          195.31   +80.29
         JPV8237 Vlach Jan                 52.43 (51)               
         PTI8485 Zavadilová Simona         78.59 (63)    131.42 (61)
         PTI8204 Mikuš Oldřich             63.49 (39)    195.31 (55)

56. LLI 3  TJ Loko Liberec                               196.36   +81.34
         LLI7502 Peterka Vojtěch           40.45 (10)               
         LLI7201 Bradáč Stanislav          54.42 (28)     95.27 (18)
         LLI7551 Peterková Viktorie       101.09 (65)    196.36 (56)

57. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             206.46   +91.44
         ZPV6666 Jarošová Petra            52.01 (49)               
         ZPV5706 Jaroš Vojtěch             83.59 (67)    136.00 (63)
         ZPV6970 Karásková Marcela         70.46 (54)    206.46 (57)

58. SSU 1  SK Severka Šumperk                            209.14   +94.12
         SSU9609 Mikula Jan                53.44 (53)               
         SSU9666 Machusová Karolína        68.05 (52)    121.49 (53)
         SSU9701 Vosáhlo Jan               87.25 (61)    209.14 (58)

59. ASU 3  Magnus Orienteering                           213.15   +98.13
         ASU9505 Chmelař Martin            62.15 (68)               
         MBM8282 Mesiarkinová Kamila       97.12 (70)    159.27 (68)
         MBM8606 Šrubař Michal             53.48 (20)    213.15 (59)

60. UOL 1  SK UP Olomouc                                 217.39  +102.37
         UOL9151 Štrajtová Štěpánka        61.32 (67)               
         UOL8888 Šimonová Klára            86.28 (69)    148.00 (65)
         UOLXXXX Koutný Lukáš              69.39 (51)    217.39 (60)

61. VSP 1  USK Praha                                     221.38  +106.36
         VSP9950 Kopecká Johana            68.15 (71)               
         VSP0000 Semík Jakub               84.33 (68)    152.48 (67)
         VSP0051 Kosíková Eliška           68.50 (48)    221.38 (61)

62. HLV 1  KČT - OB Holešov                              228.34  +113.32
         HLV7060 Sedláčková Jana           62.15 (68)               
         ZVS7450 Vyškovská Radka           64.59 (45)    127.14 (55)
         HLV6856 Končáková Katka          101.20 (66)    228.34 (62)

63. OOP 1  TJ Opava                                      230.53  +115.51
         OOP6750 Kociánová Eva             62.47 (70)               
         OOP6650 Binčíková Daniela         97.43 (71)    160.30 (70)
         OOP6401 Binčík Milan              70.23 (53)    230.53 (63)

64. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           233.41  +118.39
         VPM9250 Veselá Anna               54.59 (58)               
         VPM0101 Hašek Adam               120.46 (74)    175.45 (72)
         VPM8203 Tesař Daniel              57.56 (24)    233.41 (64)

65. RIC 1  OB Říčany                                     244.51  +129.49
         RIC9750 Stehlíková Anna           70.39 (73)               
         RIC9950 Formánková Anna           81.13 (65)    151.52 (66)
         RIC7552 Vyhnálková Eva            92.59 (62)    244.51 (65)

66. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      255.43  +140.41
         LCE0054 Šabršulová Natálie       107.39 (78)               
         LCE0055 Malotová Kamila           76.31 (61)    184.10 (73)
         LCE0052 Ressová Tereza            71.33 (55)    255.43 (66)

    UOL 2  SK UP Olomouc                                   DISK         
         UOL7751 Binarová Jitka            68.39 (72)               
         UOL7850 Smékalová Jana           106.05 (72)    174.44 (71)
         UOL6750 Holečková Lenka            DISK                    

    DKL 1  KOB Kladno                                      DISK         
         DKL0102 Melichna Matěj            90.44 (76)               
         DKL5550 Cabrnochová Hana           DISK                    
         DKL7050 Benešová Jaroslava         DISK                    

    ADA 1  OOB TJ Spartak Adamov                           DISK         
         ADA9652 Čížková Markéta           77.46 (75)               
         ADA     Strýček Jiří              81.52 (66)    159.38 (69)
         ADA0503 Strýček Jan                DISK                    

    JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                           DISK         
         JPV9800 Hubáček Filip             56.11 (59)               
         UOL9750 Paličková Agáta           62.14 (41)    118.25 (49)
         JPV0066 Lugrová Natalie            DISK                    

    TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou               Vzdal         
         TJN9750 Žuchová Daniela           77.20 (74)               
         TJN9852 Knížková Šárka            70.37 (54)    147.57 (64)
         TJN9851 Štemberová Natálie        Vzdal                    

    LCE 3  OOB TJ Slovan Luhačovice                         abs         
         LCE0254 Nevěřilová Kateřina        DISK                    
         LCE                                 abs                    
         LCE                                 abs                    

    UOL 3  SK UP Olomouc                                    abs         
         UOL5201 Janošík Antonín          107.19 (77)               
         UOLYYYY Fidrmucová Linda         110.40 (73)    217.59 (74)
         UOL5402 Bednář Jan                  abs                    

    KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk               abs         
         TZL9951 Tichá Veronika            48.13 (39)               
         TZL0257 Šuráňová Pavlína           DISK                    
         KSU                                 abs                    

    MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                             abs         
         MLA7051 Bartošová Jana            60.17 (63)               
         NEJ7000 Nádeníček Josef           67.51 (51)    128.08 (57)
                                             abs                    

    STE 1  SK SKI-OB Šternberk                              abs         
         KON9915 Beneš Miroslav            54.48 (56)               
         STE7251 Janků Renata              73.44 (58)    128.32 (58)
         STE4801 Sklenář Antonín             abs                    

    PGP 2  SK Praga                                         abs         
         CHA7850 Kašková Kateřina          44.14 (26)               
         PGP                                 abs                    
         PGP                                 abs                    

    LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                          abs         
         LPU0151 Držková Berenika          60.20 (64)               
         LPU8453 Baštová Martina           73.13 (57)    133.33 (62)
         LPU                                 abs                    

    JIL 1  OK Jilemnice                                     abs         
         JIL6052 Jiřištová Hana             DISK                    
         JIL5362 Zlesáková Vlasta           DISK                    
         JIL                                 abs                    

    EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                                abs         
         EKP5800 Fanta Miroslav              abs                    
         EKP6951 Blahová Markéta             abs                    
         EKP6850 Koucká Ivana                abs                    

    AOP 2  Orientační Běh Opava                             abs         
         AOP9352 Šarmanová Alena           52.31 (50)               
         AOP0101 Jelínek Jan                DISK                    
         AOP6551 Schusterová Martina         abs                    

MS  AOV 1  OOB TJ Baník Ostrava                          290.48  +175.46
         AOV6901 Mielec Jaromír            61.32                    
         AOV6951 Mielcová Elena           122.49         184.21     
         ASU     Rohan Tomáš              106.27         290.48     

-------------------------------------------------------------------------------